gainer

Príspevok v téme: gainer
uz neviem

ahojte..Mam 17 rokov, pomaly sa blizim ku 18..Moja vyska je 160 a mam 40 kg :( Moje BMI je podvaha..Som zufala...Neviem ani vysvetlit aky hnev mam na seba ze za 4 roky som nepribrala ani kilo :(Som z toho uplne zufala...Papam 6 krat denne uz 5 mesiacov a vysledok? ziadny...Brala som pangamin, peritol...nic nepomohlo :( Rucicka na vahe sa nezdvihla ani po 42 :( Stracam uz nadej ze dokazem aspon trosicku pribrat... Preto sa chcem spytat na vyrobok urceny pre kulturistiku, na nabratie objemu...Gainer... co si o tom myslite? myslim ze to je moja posledna sanca ako pribrat..su na neho velmi dobre ohlasy...Avsak kedze som dievca a netuzim mat ziadne svaly ale len pribrat neviem ci je to najvhodnejsie riesenie...Uz neviem co mam robit som z toho uplne zufala : Teda prosim preto o rady..Dakuje za pochopenie :)

uz neviem

Dakujem ti Training boy..Dam ti hned vediet, len to musia este schvalit moji rodicia a nie su tym nadseny a ani mi to nechcu kupit lebo sa boja ze mi to mose nejak ublizit...Ale pokusim sa ich presvedcit...Ved za mesia pribrat aspon tych 5 kg to by som bola nesmierne stastna..Dakujem fakt :) V najblizsej dobe sa ti ozvev..hm a ty si to tiez bral?

TrainingBoy

no to ze si dievca na veci nic nemeni, nie si predsa z venuse. Protein(bielkovina) je vlastne prefiltrovane mlieko a nasledne ususene na prasok, tym ze pridas cukry(sacharidy) z toho mas gainer, to je cela ta veda. Neda sa uplne na milimeter presne priberat a chudnut, aj keby si nahodou pribrala viac, tak sa vzdy da schudnut. Ale u teba to nepojde rychlo, takze budes vidiet kedy ti staci a v tedy to stopnes. Tuku zial nerozkazes kam sa ma nastahovat, takze na vyformovanie ti pomozu jedine cviky. Gainer podla toho ci budes cvicit alebo nie, po cviceni je naj do vody, pocas dna mozes do mlieka, lebo to mas potom viac kalorii, ale vpodstate je to jedno. Hm, napis mi na mail michael1306@gmail.com mozes sa spytat co chces a poradim ti aj ten gainer.

uz neviem

A chcem sa spitat na nejaky fajn gainer ktory by mi fakt pomohol pretoze na trhu su ich stovky a ja sa fakt do toho nerozumiem... Najlepsi by bol v praskovej forme myslim ze sa asi pridava bud do mlieka alebo do cistej vody ze?

uz neviem

TrainingBoy takze gainer neskodi? Ale tak vies ja som dievca..Myslis ze ked mam 40 kg tak budem mat vela tuku? lebo ja by som trochu chcela pribrat do pliect na hrudnik, ktory mi neskutocne odstava (myslim hrudny kos ci ako sa to vola:D) Chcem mat normalnu vahu, stihle normalne dievca ale nie az tak ako som teraz :( Nechcem mat ziadne sadlo chcem pribrat a mat zaroven fajn postavu :) Dakujem za radu fakt :)

TrainingBoy

Gainer je vyrabany z prirodnych latok, takze veci typu ze ti to poskodi zdravie su vymysli. Spravit to moze len 3 veci, za prve ti moze pomoct spevnit postavu ak cvicis, za druhe z toho mozes pribrat tuk ak nebudes cvicit a za tretie sa nemusi stat nic. Si klasicky typ ektomorfa, takze treba jest casto a vela. Ak chces pribrat tuk tak sacharidy pred spanim to istia, kazdopadne spis priblizne 8 hodin, to mas takych 6 hodin hladovania, preto je dobre okrem sacharidov dat aj nejake tuky a pomale bielkoviny, ktore zaistia ze nebudes pocas spania hladna a sacharidy sa mozu s radostou premienat na tuky.

uz neviem

spotrwumen uz som nad tym rozmyslala ale tak scasti ma pravdu aj 0vecka pretoze mam len 40 kg..vidno mi az rebra ak si to nevies predstavit..ale myslim ze nechcem aby mi vyselo ,,sadlo" (sorry za vyraz)... To fakt nie..Mzslis ze ak ho budem brat mesiac tak mi to nic nespravi? potom by sa to malo dat do normalu teda neviem lebo ja stale len schudnem :(

0vecka

2 sportwumen ona ma 40kg v tomto pripade jej tak 5kg tuku len pomoze a okrem toho tym priberie aj nejake svaly... podla mna taka mesacna kura jej len prospeje.... s tym cvicenim je to tiez pravda ale malokto ti zacne len tak cvicit :)

sportwumen

skus zacat cvicit ( ale nemyslim teraz silovo ale tak ako cvicia fitnesky )+ daj do toho gajner a podla mna by ti vaha mala ist hore ,aspon si spevnis postavu a budes aj dobre vyzerat, lebo bez cvicenia pojdes len do tuku , hoci priberies ale co z toho ked to bude tuk

0vecka

to mas odkial ze to nici pecen?? je pravda ze strava bohata na bielkoviny je zatazou na pecen ale gainer neobsahuje nejako vela bielkovin tam su hlavne cukry.... a tiez to nebudes jest rok v kuse.....