samota, samotárstvo, nazvite si to jak chcete

rony26

veves, neber tuto moju otazku zle, ale priatel co nato hovori, ze si tu chces najst kamarata na travenie volneho casu?

veves

nie nie, zviera nechcem. teda psa. tie moc nemusim. ale mam macky. len si neviem predstavit s nimi liezt po Slovenskom raji trebars:)

zuzuska

Ja osobne mam priatela tiez v zahranici a doma sa citim celkom ale clekom sama, a nedokazem mat dlhodobe kamratastva, mala som psika, ktory mi robil spolocnost, ale opustil ma :( skus lasku zvierata

ojka

hm, možno to bude praštený nápad, ale skus zajsť niekedy do nejakého centra voľného času, alebo niečo také, do nejakého turistického krúžku ak je a tam snáď spoznáš, nejakého parťáka/-čku na ďalšie akcie (;
alebo, no neviem či chodíš do kostola, a či si z dediny, ale aj fary vedia pre mladých organizovať všeliaké vyletiky, podujatia, aj to je možnosť ako sa s niekým spoznať....

veves

:( chcem chodiť na hory, na hríby, zliezať kopce, skaly, chodiť na hrady, po zrúcaninách, do kina... ale už nie sama.
priateľa mám, len je daleko moc a este dlho bude.
jako kludne aj dievca by som brala len som este ziadne take nevidela ani o nom nepocula. a neviem ako sa k nim chovat:)hovorim, s chalanmi som vzdy behala.

lost

treba si najst takeho kamarata, ktoreho "nie ste typ" a mozon sa nezalubi :)
i ked potom otazka znie... stracal by s takou cas? "nie jeho typom"
mozno ak nemysli nicim, len zdravym rozumom tak ano :)

zuzusa

Tak to poznám, a tiež si rozumiem skôr s chlapmi ale na druhej strane stáva sa mi pravidlom že sa do mňa zaľúbi a je po kamarátstve :-(