Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rýchly pulz

Klara652

Ako som sa mala ukludniť keď mi chirurg do nosa rýchlo strčil nejaký predmet až skoro k očiam? Nie že pomaly a opatrne ale rýchlo ako keby od nervov. Potom som citila stekať krv pod nosom... No nikdy viac v lokalke ak by som si chcela dať na nose ešte niečo opravovať (aj by sa našlo) radšej si zaplatim celkovu aj keby to malo byť iba na 15 min.
Ano mala som to sice umrtvene, bolesť som necitila ale to jak mi tam ten predmet strčil rýchlo tak vtedy som sa zlakla a citila som hrozne neprijemný pocit.

TrainingBoy

eh? mne operovali nosne mandle a som tu, ziadne problemy... Ani mi srdce nebilo ako o zivot. Tak aka normalna reakcia tela?

TrainingBoy

Sotva, pokial nemas chore srdce a nie si v pokrocilejsom veku tak infarkt len tak z nicoho nic nedostanes. Ale nabuduce sa skus trosku ukludnit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.