Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nutne potrebujem dat dolu ciernu farbu a mat jednotnu, poradte prosim...

Príspevok v téme: Nutne potrebujem dat dolu ciernu farbu a mat jednotnu, poradte prosim...
ewelinka

Pred vyse 2 mesiacmi som si dala sampon na 24 umyti, uz mam vpredu vyrastene svoje magahonove vlasy, asi 2 cm a aj vzadu, len na vrchu stale drzi ta cierna, ako sa jej mam zbavit? Do 2 tyzdnov potrebujem mat jednotnu farbu na hlave, ale nechcem si ju dat stiahnut, lebo mam kucerave vlasy a aj tak sa mi dost vysusuju a lamu, to by ich znicilo nadobro :( poradte prosim... co s tym? Chcela by som svoju, mam mahagonovu, ako to urobit? Moze mi dat strasne husty melir? Alebo prefarbit? Ono ja nemam tmavu mahagonovu, ale svetlu, skor uz troska do risava a to chcem naspat, co s tym? Alebo co si mam davat na hlavu aby sa vymyla? Dakujem za pomoc

kawaiimine

mám taký istý problem :( nejak v juli som si prefarbila vlasy color shampoo an cierno a uz mi to vyrastalo tak som si to znova nafarbila..neviem čo mam robiť keďže sa mi to nechce zmyt :(

ewelinka

Dnes som bola u kadernicky a povedala mi ze ma jeden pripravok ktory mi ten sampon stiahne ale je to velmi setrne a nebude tolko ani treba kedze to je len sampon mam ist do toho?

lenuska303

ahoj,skus si vlasy umyvat samponom proti lupinam,rychlejsie pojde ten sampon dole.. a potom skus z garnier mahagonovu farbu tuu color a shine :) vela stastia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.