testosteron

Príspevok v téme: testosteron
breva

tak ma napadlo,ci mozem mat vela muzskych hormonov ? kedze mam aj akne,nic strasne,ale mam...a mam dost tmave,vela a hrube chlpy aj na rukach atd a ked sa jeden den oholim,na druhy den su spat,moj oco je dost zarasteny tak ma to tak napadlo...ani nvm u koho to mam zistit ? na gynekologii ? tam som este nebola,mam dvadsat...a tiez nechcem brat antikocepciu na upravu hormonov...existuje aj nieco ine nato ? vdaka

odpovedam

Mas na vyber. Bud pojdes na endokrinologiu alebo na gynekologiu. Pravdepodobne vsak bude lepsie gynekologicke vysetrenie, pretoze tvoje problemy mozu znamenat nejaku vaznu poruchu alebo chorobu vajecnikov, preto ta nadprodukcia testosteronu. Na endokrinologii ti iba vezmu krv, ale ty potrebujes aj ultrazvuk alebo sono, aby sa vylucili ine priciny nerovnovahy hormonov. A tiez neviem o inom lieku ako antikoncepcii.

jhadjsd

Je len tvoja vec kedy a za akych okolnosti pojdes ku gynekologovi, ale suhlasim.. mala by si ho navstivit.. mne dal na endokrinologicke vysetrenie odporucanie tiez gynekolog, nakolko bez toho odporucania ta asi nevezmu.. mozno nejaka sukromna klinika. Ak aj mas zvysenu hladinu muzskych hormonov, lieky na to nie su.. len ta antikoncepcia ktoru nechces upravi hormonalny cyklus..