pro-ana hudba

betka_xxx

lioness_01

tak sa ta opytam...ked sa chuducka baba citi tucna a dva dni koli tomu neje..hmm..nieje to krocik od anorexie?..

betka_xxx

alusinka

tak nech sa zrusi potom cele forum o anorexii a bulimii,pretoze niekto sem nahodou vhupne,precita si neaky nahodny prispevok typu : som anorekticka a som nato hrda / jedlo mi znicilo zivot / ja sa z anorexie nechcem dostat..a uz je v tom..nieakomu staci malo..a mas aj pravdu,ze niekto si moze pustit coilen pesnicku a uz do toho vhupne,ale ja za nikoho nezodpovedam,kazdy ma svoju hlavu

lioness_01

vieš betka, to že si dva dni nepapala kvôli priateľovej nemiestnej poznámke ešte neznamená, že si bola blízko anorexie... anorektičkou sa nedá len tak stať - to máš v sebe alebo nemáš... je to ochorenie, na ktoré je niekto náchylnejší a iný nie aj keby mu celý svet tvrdil, že je tučný...

alusinka

Ja som anorexiu nikdy nemala... ale prezila som si podobne peklo... vies, mila betka_xxx tu chodia dievcence, ktore sa chcu z toho dostat a niektorym sa to aj uspesne dari... a zrazu pride niekto ako ty, a napise ze chce nejaku hlupu pro.ana pesnicku, dievca si to precita, pesnicku si vypocuje, a je v tom znova az po usi...

Mozno nemas anorexiu, a ani ju mat nikdy nebudes, ale to, ze si sa prisla na taketo nieco pytat dievcat, ktore zo vsetkych sil proti tomu bojuju, to mi pride dost ubohe...
Nikoho nechcem urazit, len vyjadrujem svoj nazor...

betka_xxx

wyx

sice som nebola dost daleko od toho,aby som sa stala anorekticka,ale to iba koli jednemu podnetu,ktory som si i tak zle vysvetlila...totiz moj priatel mi povedal,ze jemu sa pacia dievcata chudulinke,presne ako na jednej fotke,ktoru sme si prave pozerali..a ja som si to zle vysvetlila a mne zasibalo a 2 dni som nic nepapala a potom som sa pred nim rozplakala a vyvetlili sme si to:)a i ked sa to nezda,mam este stale zdravy rozum a k takemu niecomu choremu by som nikdy neinklinovala:)tamto bol len taky ,,skrat" a ja som si myslela,ze sa mojmu priatelovi nepacim a je to tak,ze ja neskutocne milujem a chcela som sa mu pacit...inac ja som od prirody chuducka a on mi pri tej fotke akejsi dievciny naznacil,ze sa mu pacim taka aka som.on mi to vravi stale a ja len hundrem a hundrem,ze mi rebra trcia...tak si nemysli,ze do toho vhupnem,ozaj mi ide len a len o tu pesnicku,nie o text..proste ta piesen bola lahodna pre moje usi:)

whee_ee

veď práve tie prvé dva riadky sú kľúčové a asi si čítala v zhone a videla si, čo si chcela, ale tak stane sa :)