A dost!

Príspevok v téme: A dost!
[zruseny8]

dnes rano som sa postavila na vahu a vysledok? 67kg..cela zhrozena som na rucicku kukala, kde sa to nabralo ked este pred mesiacom som mala asi o 4-5kg menej. chtiac - nechtiac som dnes musela odstartovat svoju chudnucu etapu. dnes rozmyslam nad precistujucim dnom. cely den iba voda ale obed si dam, lebo to by som asi nevydrzala..od zajtra zacinam 4x do dna papat male porcie, pit vela vody pred kazdym jedlom a nejake to cvicenie (brusaky), a chcela by som aj nejake aerobne cviky, lenze neviem ake. neporadil by niekto nejake super video s cvikmi?
nechce sa niekto ku mne pridat chudnut aby nam to islo lahsie? mojim cielom je minimalne tych 60kg pre zaciatok a ak sa podari, tak aj viac..len by som potrebovala poradit co sa tyka toho domaceho cvicenia

michajela

Ahoj, podobný problém som mala aj ja..pribrať 5kg, nebol problém aj v priebehu 14 dní...cvičenie je základ, trošku obmedziť jedlo..aj ja som skúšala rôzne diéty, nič nepomôže, len cvičenie..ja osobne denne cvičím zumbu, ak vyjde čas aj bicykel, dám si aj sladkosť, nejem iba biele pečivo, ináč normál strava, len menšie porcie... 6kg dole, ešte trošku chcem dať dole, nemám nadváhu, BMI v norme, len moja váha, osobný pocit, je trocha nižšia..tak len cvičiť a mať pevnú vôľu

Držím palce:-)))

sandysue

tak tyzden je strasne malo na to,aby boli nejake viditelne vysledky, ale citim sa po cviceni vzdy plna energie, bavi ma to zatial a pre mna je lepsie snazit sa schudnut sportom ako nejakou dietou, pretoze ja sa nedokazem obmedzovat cely zivot :D

sandysue

ahoj :) tak ja by som sa k tebe rada pridala, aj ja som mala podobný šok asi pred 2 tyzdnami, vaha 70!!!kg. A to som mavala tak 62kg, neviem, kde je chyba, asi som sa zacala prezierat :D Tak som nabehla na tae-bo cvicim zatial len 7 den, ale je to perfektne! Mozem vrelo odporucat. A v jedeni sa velmi neobmedzujem, len som vynechala biele pecivo a sladke jem ovela menej, lebo to je, myslím, u mna kamen urazu :(