Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyliecil sa niekto uspecne z akne vdaka HAK?

Príspevok v téme: vyliecil sa niekto uspecne z akne vdaka HAK?
lucka856

cawte ja by som sa chcela spytat ci sa najde aspon jedna baba ktora mi napise ze brala hak koli akne a ked to vysadila sa jej to nevratilo...lebo mna uz ti stve, moja kozna je taka ista ako 99 percent inych a hned prepisuje hak alebo roaccutane a moja mama s nou este suhlasi, vravim jej ake su to svinstva a ze su aj ine sposoby ale moja mama m to proste vyvracia aj napriek tomu ze jej tvrdim ze som nenasla na nete nikoho kto by napisal ze po vysadeni sa to nevratilo.ja beriem uz pol roka hak ,je to neporovnatelne lepsie to je pravda ale stale mam vyrazky nejake a cervenu tvar a proste uz ma to neskutocne stve, az depky z toho mavam a neviem uz co dalej

lucka856

fuha tak to je blbe no ale kazdopadne bojuj dalej, ja momentalne skusam pit kazde rano olivovy olej s citronovou stavou vraj je to super a aj potierat si vecer tvar olivovym olejom..idem to skusat teraz...takisto planujem si kupit zinok,vitamin A, pangamin...takisto skus zihlavovy caj, ten precistuje krv a mnohym pomohol na akne,mne az tak nie a to ho uz pijem 3 tyzdne tak asi mam krv dobru

erer123

lucka, mám podobný problém ako ty... síce neberiem HAK, no brala som už 2x Roaccutane a aj jeden raz aj druhy raz sa mi akné po niekolkych mesiacoch vrátilo. Po tretí krát už tieto lieky brať nechcem, lebo sú veľmi silné, no mne pomôžu asi vždy len dočasne.. Kožná by mi ich aj nasadila opäť, ale podla mňa toto už nie je riešenie.. Bola som aj na gastre, ale zatiaľ čakám na výsledky, no nemyslím, že sa tam niečo "ukáže"...

lucka856

no ved prave to ze chcem aby to bolo uz navzdy, nieze vysadim a je to nazad :-/ ...vyskusam asi pobehat este po doktoroch

odpovedam

biele bodky v hrdle su afty. Ak ta boli hrdlo pri prehltani, tak to nie su zvysky jedla. Afty su znakom znizenej imunity, ale netreba ich liecit, zmiznu. Ale asi na tvojom mieste by som sla na krcne ci imunologiu... kazdopadne na plet ti HAK pomoze, hoci nejde o hormonalny povod... ale asi ta viac trapi, aby bol ten ucinok trvaly aj po vysadeni... no...ja ti velmi neporadim :-))) je to na tebe :-))

lucka856

mavala som strasne casto zapalene hrdlo..anginy ani nie ale vkuse ma bolievalo a tak ale teraz to nejak preslo a este casto mavam take biele bodky v hrdle ktore idu vytlacit ale doktorka vravela ze to budu asi pozostatky jedla....a kosti ktore ci mi pukaju?? lebo palce mi teda pukaju na rukach aj nohach ked si ich stlacim ako to vela ludi robi :-D... ivana a to kde sa o tom informujes,kde pracujes? bola by som rada za vsetko nove co sa dozviem :-)

odpovedam

lucka,

mas pravdu. Moze ist aj o sekundarny prejav nejakeho zapalu. Ale asi vies sama na sebe spoznat, ci mas niekde nejake problemove lozisko. Si casto chora alebo mas stale hlieny v hrdle? Alebo nepukaju ti kosti? Skus ist este za obvodnou lekarkou a popytat sa na tu suvislost s akne, alebo staci asi aj zavolat :-).

ivana45

lucinka, aj teraz velmi dobre chapem tvoju mamu. Jej nejde o tvoju fasadu. Naopak, boji sa, aby ti to psychicky neublizovalo, aby si sa necitila menejcenna, aby si si nieco neurobila..
Myslim, ze HAK si vybrala dobre, Roaccutane je pre tazsie formy akne. Mozem sa na to chloe informovat nazivo zajtra, napisem ti.
V tvojom pripade: Vydrzat ! Cas lieci.
Sama si to nezhorsuj drazdenim, cigaretami.

lucka856

ale akne nemusi byt len hormonalny alebo kozny problem....moze to byt nejaky zapal v tele, problem s pecenou,zaludkom,crevom ci dokonca aj catsy zapal mandli to vraj moze sposobovat ale kozna ma aboslutne na ziadne vysetrenia neposlala,dnes sa da zistit presna pricina len treba trochu snahu, ktoru doktory dnes neprejavuju :-/

odpovedam

lucka, HAK casto pomaha. Mne pomohla na vajecniky.

To, ze mas akne, znamena, ze mas zvyseny testosteron. Kozmetika ci vyzivove doplnky ti pomozu zvonku, ale zvnutra je potrebne zmenit chemicke pomery hormonov.

Vedlajsie ucinky ma vsetko, ak sa nejake prejavia, hlavne bolest hlavy, tak rychlo volaj na gynekologiu. Ale mne to na plet napr. pomohlo :-). Po vysadeni bola chvilku plet horsia, ale potom sa opat vycistila.

lucka856

no len ktovie ci mam dobru HAK..ja beriem CHloe, tak uvidim...a toto s tou mamkou to je praveze neopak ona chcela roaccutan mi dat, akurat dnes sme sa kus povadili, ja mam pocit ze jej ide len o to aby som bola z vonku bez chyby ale to ze zvnutra budem zaplavena chemikaliami a niektori z toho maju aj zavazne dosledky,to jej je jedno..ja som si vybrala HAK z tychto dvoch moznosti lebo som dufala ze vysledok bude rovnaky vtedy som este nevedela ze sa to tak casto vracia po vysadeni...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyliecil sa niekto uspecne z akne vdaka HAK? - Fórum - ZDRAVIE.sk