ženy..dovolili by ste to?

wowo1

nie nikdy.
je to len otazka casu kedy sa s nim rozides .dogmaticky macho....pozname take typi..ale par pipkam to nevadi kym macho plati

Brenda

urcite ze nie...nedovolila by som to...iba ak by mi poradil ze co by sa mi podla neho hodilo a to je asi tak vsetko inac nie keby mi mal hovorit co mam robit a s kym sa kamaratit tak s nim uz niesom...

vsevedka

od takeho cloveka "nohy na plecia" a utekat!!!

viem o com hovorim, moj partner bol tiez ziarlivy(uplne bezdovodne), ked som sa rozpravala este na VS so spoluziakom pri cinzaku schytala som facku,

nepacilo sa mu, ze mi tricka odhaluju brucho, hoci mi to vyslovne nezakazoval,ja som ho nikdy nepodviedla, ale

nakoniec on zacal podvadzat mna, pritom tvrdil, ze ma ma rad, len chlap vraj potrebuje volnost..

s takym partnerom vztah rychlo ukonci, nezmeni sa, skus mu este povedat, ze nie si ochotna akceptovat jeho poziadavky a uvidis ako zareaguje, ale podla toho ako pises, reaguje len vulgarizmami, urcite si neplanuj spolocnu buducnost s nim, bolo by to to tvoje peklo, keby si sa neprisposobovala jemu

Cashia

sanny, dobre si spravila, že si sa s ním rozišla...fakt vydrž a NAVRACAJ sa k nemu..bude už len lepšie..
držím palce!!

Cashia

sanny, dobre si spravila, že si sa s ním rozišla...fakt to vydrž a NEVRACAJ sa k nemu..bude už len lepšie..uvidíš...
držím palce !!!

jojkaaaa

laska ma davat slobodu a nie ju brat a ten dotycny,kebyze ta ozaj miluje tak by urobil vsetko aby si bolo stastna a tym ze ti bude zakazovat, tym ta asi stastnou neurobi ...

Copacabana

a on moze mat kamaratov akych chce,obliekat sa ako chce a neviem este co,ked to tebe prikazuje????no rozhodne by som ho tymto odpalila,alebo ho poslala rovno k vode.si slobodny clovek,aj ked si zadana a on ti v takychto zakladnych veciach nema co zasahovat.

ivana45

jes, jes, silna - to je to spravne slovo.
Pocitaj so smutkom, pocitmi neuplnosti, mozno ti bude chybat neznost, prakticke veci ..... VYDRZAT !
Drzim ti palce. Mne rozchody velmi nejdu... :-) (ale teoreticky to ovladam)

Sanny_00

:)...nie nie....nikdy by som nezahrešila na neho,alebo niečo v tom zmysle..on mi vedel ponadavat do vsetkeho mozneho...co uz....skoncila som to..dufaaam ze ma uz nepresvedci a nezabavi divadielko,a potom to bude zas take ako je to teraz....musim byt silna.....:)

ivana45

ok, sanny, mily omyl :-)
Precitaj si nieco o chorobnej ziarlivosti, mozno je to tvoj pripad.
Mimochodom, ten slovnik mi pripada dost zdegenerovany. Ak sa bavite takto obaja, nuz co uz .. ale ak sa tak vyjadruje on smerom k tebe, je to zly signal. Predsa len, trocha ucty a slusnosti by mohlo byt aj medzi milencami, ta ne?
Mozno uz mate tzv. prenoseny vztah.