Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trápne!

Príspevok v téme: Trápne!
mariaterezia

Cítim sa nanič. Urobila som blbosť. Roky puberty mám už dávno za sebou, ale zachovala som sa ako dokonalá pubertiačka.
Dlho som znášala, že sa mi priateľ nevenuje, tak ako som si predstavovala, tak ako by to podľa mňa do vzťahu malo vyzerať a keď to už bolo na mňa moc, tak som vybuchla v najnevhodnejšej chvíli a všetko mu to vykričala: že sa mi nevenuje, že mi nezavolá z vlastnej pohnútky, že sme spolu, len keď to jemu vyhovuje, že mi nepovie, či ma má rád a pod.
Najradšej by som sa zakopala pod zem :), tak mi je to teraz trápne. Ako nejaká sopľaňa som fňukala pred ním.

Mala som to riešiť ináč, ale už to bolo na mňa veľa...

neznáma 5

Možno si urobila dobre. Ja som tomu môjmu kvôli určitým "somarinám" ktoré robil som urobila takú scénu, že na to nezabudne. Totiž náhodou som sa to dozvedela a vybuchla som pred ním. Dokonca sme boli u jeho rodičov a tí sa prišli pozrieť, čo sa deje. Zostali sme napriek tomu spolu, lenže odvtedy sa veľmi zmenil, niečo si uvedomil. Bol si mnou príliš istý a zrazu, ked o mňa na nejaký čas prišiel tak si niečo uvedomil. To je moja skúsenosť. Ale odvtedy sa tak zmenil, že je jednoducho perfektný, lebo tá udalosť ho veľmi poznačila. Ja som spravila jednu chybu, že som bola ticho a on si robil, čo chcel. Tak podľa môjho názoru si urobila dobre. Čakaj teraz, čo sa stane. Držím ti veľmi palce:)

nathália09

sme už rok manželia,a zmenil sa-ale ja som taká,čo na srdci to na jazyku.
Niekedy sú hádky,ale mne to je jedno,ja mám rada pozornosť.
Ked vidím nejaký starší pár,napr.dedka s babkou,
ja žasnem ako sa k sebe majú.

janka24

tak a toto teraz povedz presne jemu:-)on to možno ani netušil-ved vieš,musíš ho nakopnut,zasvietit gombik v hlave a tak:-)oni ti chlapi nam naozaj nevedia čitat myšlienky.

mariaterezia

natalia - ja som taká istá :-))))....a potom nemôžu lietadlá celé mesiace lietať ponad Európu :-))))

mariaterezia

Ja som len myslela, že také veci k vzťahu patria a keď si to on neuvedomoval, bolo mi to ľúto, že jemu to nepríde také prirodzené napr. zavolať mi len tak, aj keď sa nemáme stretnúť a možno sa len opýtať, ako sa mám......či sem tam povedať niečo pekné......a hovoriť mu to na rovinu, mi prišlo divné - že to bude robiť len preto, že som mu to povedala a nie že to on tak cíti...........ale faktom ostáva, že som sa teraz pekne vyfarbila...

janka24

no a možno si spravila dobre,hoci niekedy je dobre si veci vydiskutovat,ale ked videl ,že si vybuchla možno mu dojde,že ta niečo naozaj trápi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trápne! - Fórum - ZDRAVIE.sk