Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako sa zbaviť jaziev po akné?

Príspevok v téme: Ako sa zbaviť jaziev po akné?
cicka-micka

ahojte, ked som bola v puberte...mala som dost akné na tvári a teraz sa mi to skludnilo..pila som žihlavový čaj..prestala jest čokoládu a výrobky obsahujúce kakao. A ako som začala brať aj HA tak je to v pohode..avšak na tvári mi ostali jazvy po akné. Chcem sa vás preto spýtat, či existuje niečo na to...či už nejaký čaj na pitie, potieranie alebo nejaká masť kt. sa dá kupiť alebo urobiť doma. Dakujem za každú radu

sun86

Ahoj, som rada, že sú tu s Yes Visage spokojné aj iné dámy. Je tiež pravda, že ani invazívny zákrok nemusí vždy 100% pomôcť, ale myslím si, že keď už je to takto "vážne", bolo by dobré sa určite poradiť s odborníkom ... určite budem držať palce a tu skúsim odkaz, snáď pomôže ...?
www.yesvisage.sk

Rara1

Ahoj, tiež som riešila podobný problém a musím povedať, že laser na to funguje skvele. Musíte ísť ale do kliniky, ktorá má kvalitné lasery. Kamarátka tiež skúšala Yes Visage v Bratislave a s výsledkom je veľmi spokojná. Ani to moc nebolí a rýchlo sa to hojí, čo je najdôležitejšie.

sun86

Ahoj všetkým, čas žiadna z nás nezastaví a vráskam sa nevyhne. Pôrod s našou kožou pekne "zamáva" a jojo efekt poznáme každá, ktorá sa snažila niekedy rýchlo schudnúť. Akné, následok z puberty. Odstránenie, alebo zamedzenie toho všetkého stojí peniaze a čas a né každá má oboch dostatok. Odporúčam neinvazívnu metódu laserového odstránenie týchto nedostatkov.
yesvisage.sk

Mony171

ja mám tiež podobný problém...zatiaľ sa na akné liečim...ale nemám obyčajné jazvy, ale také fialové fliačiky...mne kožný dáva na to zatiaľ krémy s odfarbujúcim účinkom ..teraz mám duac gel a differine..celkom sa mi to zlepšilo, ale povedal že to bude dlhá liečba a musím si počkať .. odporučil mi aj laser, ale že to sa ešte uvidí podla toho ako mi to ustúpi a pod..(dermapoint.sk) ..dúfam že sa mi to zlepší...minulý rok som mala tento problém tiež..zinerytom sa mi spravilo a nemala som na tvári ani bodku, nič...ale zas sa mi to vrátilo ..asi aj kvôli slnku..pretože veľa ľudí je presvedčená že slnko pomože na akné ale pritom ho iba zhorší (ale až o pár mesiacov od opaľovania) ... a inak s tou HA..byť tebou by som tú tvár poriadne preliečila (dlhodobo) s nejakým dobrým kožným, pretože keď vysadíš lieky tak sa ti to môže vrátiť a niekedy aj zhoršiť

cicka-micka

no tak nakolko som študentka tak ten laser v blízkej dobe neprichádza do úvahy...skor som mala na mysli či nie su nejake mastičky abo kozmetika čo to zjemní a pod...no a ten žihlavový čaj...najlepší je z čerstvej žihlavy..a ked sa neda tak ja si kupujem obyčajný z lekárne ...

cicka-micka

no tak nakolko som študentka tak ten laser v blízkej dobe neprichádza do úvahy...skor som mala na mysli či nie su nejake mastičky abo kozmetika čo to zjemní a pod...no a ten žihlavový čaj...najlepší je z čerstvej žihlavy..a ked sa neda tak ja si kupujem obyčajný z lekárne ...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbaviť jaziev po akné? - Fórum - ZDRAVIE.sk