Odstavovanie

Hana Hana

Ahoj, ja práve tiež uvažujem nad odšťavnovacom, no neviem sa rozhodnúť, či je 90 eur za tento veľa: www.gorenje.sk, vypadá totiž, že má všetko čo by som na smoothie potrebovala. Chcem už konečne vyskúšať tento recept: zena.pravda.sk
Myslíte že sa to oplatí teda?

kika338

samuelm ak mas este ten angel, ja bych ho velmi rada adoptovala, prosim napis mi na mail: cavalierenero33@gmail.com vdaka

samuelm

Ak by mal niekto zaujem o angel odstavovac predám stahujeme sa do US tak kvoli tomu je minimalne pouzovany aj skrabicou este

dancingQueen

Dobrý deň, ja mám skúsenosť s perfektným odšťavovačom www.eujuicers.sk Je síce drahší ale investíciu rozhodne neľutujem. Odšťavuje skvele, šťavy sú lahodné a dokonca sa aj jednoducho čistí. Mám naň aj dlhú záruku a bezplatný servis....Naozaj vrelo odporúčam :-)

redka

Snek je skor setrnejsi. Vraj centrifugy su menej vytazne a tym rychlym tocenim vraj mozu nejako narusit, vnehodnotit vitaminy a enzymy. Ja som mala odstredivku ale pre hlucnost a blbe cistenie som ju predala a kupila sneka omegu a som maximalne spokojna.

Weve

Ahojte,

je pravda, ze snekovy odstavovac lepsie oddeli vlakninu od stavy a tym produkuje stavu, v ktorej je menej dusicnanov? I ked celkom nerozumiem tomu, ze prave snek lepsie oddeli vlakninu, ked stava z neho je hustejsia. Poznate niekto odpoved?
Dakujem

Veronika

lost

heh no a efektivita 10%? :D

ty mi pripominas moje dectvo, ked som namiesto kostky vypluval ceresne (a kostku zjedol)

chruno

a ja si hodim zeleninu či ovocie do úúst a tams i ho odštavíím :) ostatne vyplujem to je odštavovač ktory zachova všetky vitamííny a enzými, teda pokial mate zuby :) lacnejši už nenajdete