Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tlakomer

Simcisko

Tesi ma podpora OMRONu. Som rad, ze ste "s nami" spokojni.
Len upresnim problematiku s bateriami.
Tie nechavajte v pristroji, aj ked pouzivate sietovy zdroj, pretoze baterie udrziavaju v chode najma hodiny a samozrejme aj pamat nameranych vysledkov, aj ked ta sa dokaze zachovat aj bez baterii asi mesiac. Ale hodiny sa vam vymazu takmer hned.

K roznym e-shopom: samozrejme, ze cena je v nich nizsia - takmer ziadne naklady na chod firmy - avsak urcite zvazte riziko toho, ze takyto shop tu o 2 mesiace nemusi byt a mate problem so zarucnou ( v lekarni a u oficialneho predajcu je aj 5 rokov - vybrane modely) opravou a nikdy neviete, odkial pristroj pochadza - akciove modely zo zaplavenych skladov :-) - prehanam...
Zle prelozene nezrozumitelne navody... a kopa dalsich rizik.
Ale... kazdy chceme usetrit - nie som iny :-)

silviklh

ahojte,ja robim v zdr.potrebach,vyznam sa.Omron M6 je super,ale uz ten najnovsi model,ten stoj icca 93 eur.
A tensoval duo control tiez odporucam,ten mame my doma.
adapter je fajn vecicka a byva vzdy pribaleny zdarma (teda vacsinou).neviem,preco adapter vkuse vytahujete??vsaksi najdite volne miesto a nechajte ho tam pichnuty.je jasne,ze ked vyberiete zo zastrcky,vsek osa vymaze,ako aj ked vyberiete baterky
naozaj sa neoplati kupovat lacne kusky.
a este,ak mate problemy s tlakom,kolisavy,ci vysoky,alebo arytmie,treba investovat do plnoautomatickych,vyssich tried.-tak asi tolko..viac sa mi vysvetlovat nechce,v robote mam toho dost..hlavne tych ludi,co nedokazu pochopit,ze ked si trikrat zmeria tlak,stale bude iny.......acchhh

mary-anne

no škoda, že som to nevedela skôr, teraz je už neskoro, je s adaptérom .. ale nemyslím si, že to je velká chyba, nie? ..

mary-anne

no škoda, že som to nevedela skôr, teraz je už neskoro, je s adaptérom .. ale nemyslím si, že to je velká chyba, nie? ..

mary-anne

hmmmmmmmmmmm

ja som mamine kupila omron m3 ,pamata si 42 merani.je na baterie, stal okolo80 eur a adapter k nemu okolo 10 eur.lenze!ak sa rozhodnete pre adaper/napoji priamo na siet, cize nemusite pouzivat baterky btw tie drzia velmi dlho!/tak pocitaje s tym,ze pokazde ako vytiahnete zo siete stratite udaje z pamate.zrejme tie baterie tam drzia ake take napatie aj ked je pristroj vypnuty, takze as pamat drzi.co sa tyka pamate, musite si najprv nastelovat udaje, aby zodpovedal cas a datum.nie je to automaticke.inac co sa tyka omron dovolim si tvrdit ze su najpresnejsie a najmenej kazive!

tlaktak

tlakomer je lepsi ramenny je presnejsi,netreba na nom setrit,co budes mat z toho ked kupis lacny a bude zle merat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.