Bolest po sexe

Piotrica

Ale preco sa to vzdy objavi po sexe, prip. po gynekol.vysetreni? Ak teda neberiem do uvahy menstruacne bolesti. Na vysetreni som bola pred 2 tyzdnami, a zatial vsetko OK. Zvysena teplota stale pretrvava - 37,0 - 37,2°.

Piotrica

Tie bolesti som prisudzovala sexu preto, lebo obvykle nemavam bolesti v oblasti krizov. Len pri menzese a ten mam dostat az o tyzden. Prvy sex bol velmi bolestivy a aj dost som krvacala a opat ta bolest v krizoch, ale mensia bola. Pri druhom som tiez este krvacala, ale bol menej bolestivy. Az na druhy den ta neznesitelna bolest krizov. Aj zvysenu teplotu som musela mat, lebo po ibalgine som si namerala 37, co ja takuto teplotu zdaleka nemavam. Hrozne zimomriavky som mala a ta ukrutna bolest do toho. Teraz rano je to zatial fajn. Inak este som chcela dodat, ze i po 1.gynekol.vysetreni ma tie krize den pobolievali. Dakujem za nazory

zlatuna

Ja som raz mala tiez taketo bolesti, presne ako opisujes, doktorka povedala, ze je to normalne, niekedy sa to vraj moze po sexe objavit, mne sa to teda objavilo len raz, no radsej som sa jej hned spytala...

Piotrica

Praveze vobec. V com by mohol byt problem. Na prehliadke som bola 2 tyzdne dozadu a vsetko zatial ok. Len este cakam na cyto.