Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

detoxikacia?ako na to?

StanleyH

detoxikacia celkovo posobi aj na imunitu cloveka. Akne je sposobene aj zahlienovanim, obmedzil som mlieko na minimum a vidim vysledky. Cakam uz len na zeleny produkt co pride coskoro do EU aky som sa nim detoxikoval. pomaha aj schudnut

majanova

nemozem zatial stopercentne potvrdit z vlastnej skusenosti, lebo ja som iba zacala liecbu, ale z niekolkych pramenov som sa dozvedela ze detoxikacia na akne velmi pomaha a verim, ze je to pravda. skus si precitat na tomto webe clanok od dr. luby albertovej o detoxikacii. je to tu na tomto zdravi.

alzbeta503

ahojte, nikdy som detoxikaciu nevyskusala ale posielam jeden velmi uzitocny link ktory vam objasni vela nejasnosti :)

-odkaz odstránený-

slovenka1

mňa by zaujímalo, či vôbec niekomu pomohla datoxikácia zbaviť sa problémovej pleti, alebo či sa mu po detoxikácii upravila pleť. Aké účinky ste pocítili po detoxikácii?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.