Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potenie-driclor

Príspevok v téme: potenie-driclor
bodk.a

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať či je driclor naozaj taký účinný a či sa popri používaní dricloru môže používať aj nejaký deo kvôli vôni a ako ho používať a čo to vlastne je čo to vlastne je...
mám 15,teraz idem na novú školu a nechcem sa tam zapísať ako "upotenček".
Potím sa hneď ako vídem von a stretnem ľudí ktorých veľmi nepoznám,alebo z nich mám taký podvedomý strach alebo ako to nazvať... doma s rodinou som ok.Ale hneď ako sa začnem veľmi smiať,alebo hádať hneď cítim ako sa začínam potiť a to nielen v teple,mojím problémom je že aj v zime a nepomôže keď si dám mikinu,pretože po chviľke už aj na nej sa ukazujú "potné mušličky".skúšala som to zatiaľ ako tak zakrývať čiernym oblečením ktoré však nie je veľmi priedušné a veľmi udržiava pachy a pod. alebo cez leto voľnými bielymi tričkami,avšak teraz ide jeseň obdobie keď stačí jedna vrstva dlhého rukávu a bojím sa že môj problém bude veľmi viditeľný...
prosím poraďte mi ako s potom bojovať :/
ďakujem :)

bodk.a

je možné že odkedy som to začala používať som sa viac začala potiť v noci?z ničoho nič sa zobudím celkom mokrá...

bodk.a

je možné že odkedy som to začala používať som sa viac začala potiť v noci?z ničoho nič sa zobudím celkom mokrá...

bodk.a

posledné dve noci som si povedala že už si to v živote nedám...
ale nechcem s tým prestať prestať,alebo si ho dávať každý druhý deň keďže až vo štvrtok to bude iba týždeň čo som ho začala používať...je to skvelé,cez deň mám síce pocit akoby som bola trochu spotená ale na tričku ani kvapka,ale teraz neviem či ho mám používať ďalej alebo počkať pár dní,pretože podpazušie mám podráždené,červené a veľmi suché...

ywett29

odporúčam Driclor, nanášanie je v noci, môže páliť , neodporúča sa dávať na čerstvo oholené podpazušie a myslím, že môžeš aj Deo použiť po ňom , ale poliť sa zaručene nebudeš , takže Ti ho ani treba nebude ;)

Pýtala som sa kožnej na jej názor, či to nejak nepoškodí niečo, ale vravela, že Driclor je uplne OK ;)

butterfly8I8

nanáša sa na noc a ráno sa zmyje
takže s oblečením nepríde do styku
ak tak len s pyžamom :)

fakt to môže páliť na začiatku, ale stojí to za to
ja som po týždni bola nakúpiť konečne tričká všetkých farieb ! :))

držím palce

zuzic

zaberie! mam 16 a zabral ale pouzivam len malokedy...zatial len 3 krat...prvykrat si nenenasaj ako gulicku lebo ta bude velmi palit staci ked si das na ruku a potres rukou. ak to nepostaci potom si davaj viac. je to super vec

bodk.a

hovoríš mi ako z duše,to s tým že doma len pri telefonovaní a všetko...myslím že som na tom podobne a dúfam že to teda zaberie aj mne... a ešte by som sa chcela spýtať že či nezanecháva nejaké stopy na oblečení v prípade že by som sa ešte spotila,pretože mám pár tričiek čo sa mi zničili škvrnami od antiperspirantov a nezmyzli ani po niekoľkých opraniach...

buttrfly8I8

ja som sa potila len z nervov
dokonca v zime viac ako v lete
doma v kľude nikdy (teda aj doma ak mi niekto telefonoval :D )

nanáča sa ako guličkový najskôr každý večer tuším 7 dní a ráno sa zmýva
môže to štípať a páliť (nesmieš sa pred tým holiť ani sprchovať)
inak by to nemalo

a potom raz za týždeň
raz za mesiac
raz za polrok

v letáku to je presnejšie

bodk.a

naozaj pomáha? aj pri potení zo nervov?
a ako sa nánaša? ako obyčaajný deodorant ten guličkový?
nemala si problémy s pálením a svrbením?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potenie-driclor - Fórum - ZDRAVIE.sk