Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvý tampon

Príspevok v téme: Prvý tampon
mojprvy

Ahojte , mám 14 a este som nikdy nemala tampon . Skúsala som si ho tam dávať ale neslo to .... Ohladom toho som strasne bojazlivá a bojím sa ze si tam nieco narusím atd. Poradte ako tomam urobit ??????? A v kolkych rokoch ste si ho prvý krat dali ??? ja by som vyskusala O.B :)
Potrebujem to najmä koli tomu ze chodím na plavecký a koli kramom som uz dosť treningov vynechala :) dakujem

celebrita facebooková

Ako celkom prvý tampón je najlepšie skúsiť Tampax. Ten má takú trubičku na zavedenie. No to len pre začiatok. Mne najviac vyhovuje O. B.

evicita

no ja uz mam kopu rokov ale poviem ti pravdu na tampony som si este doteraz nezvykla, prekaza mi to a davam si to fakt iba vo vynimocnych pripadoch

miruska01

Musis si hlavne kupovat tiez najtensie, kedze si predpokladam este nemala pohlavny styk tak prve razy ta to bude dost boliet pokial prides nato ako ho tam davat

Petra1214

urciete nieje tampon ako tampon,
ak si ich este nepouzivala doporucujem na zaciatok kupovat mensie,
asi by som nedoporucovala kupovat ani nejake parfumovane a podobne. asi by fakt bolo dobre na zaciatok vyskusat aj tie organicke tampony :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvý tampon - Fórum - ZDRAVIE.sk