ceruzky na oči mi nepíšu

lulu256

ja velmo ceruzku na oci nepouživam, lebo sa mi nehodi...ale čo som skušala a co pouziva moja mama tak asi najlepsia bola z avonu ( podotíkam že avon neznášam, lebo co maju pletovu kozmetiku tak otras som sa z nej len poriadne vyhádzala a sampony to mi paradne zmastneli vlasy)... a tá miss sporty tak tá mi písala jedine ked som nahriala zápalkou :D co neni moc prijemne na oci ... ale aj gabriella salvete sa mi zdala celkom fajn :) i ked je to z lacnejsej kozmetiky asi cenova trieda jak miss sporty :D ale aj ocne tiene ma fajn ta kozmetika dobre držia, aspon na mojom oku :D lebo co mam kamosku tak jej sa vsetko hned zmaze

hassy

pre mna je jednoznacne najlepsia ceruzka od MAC, je sice kur*vsky draha, ako cela tato kozmetika, ale vydrzi dllllllllho predlho (mam ju 4 rok pri kazdodennom pouzivani) pekne pise, nerozmazava sa, vydrz cely den :) osobne preferujem tuto znacku, lacnejsou variantou pre MAC sa mi zda byt asi GOSH :)

lioness_01

nie neskúšala, lebo to nepotrebujem, nakoľko mi vyhovuje to čo používam. Dodrbala pleť...no , ak to bolo keď si mala 16-17 tak to ani nemuselo byť z kozmetiky, že, vtedy je problematická pleť úplne normálna...
a hlavne, o pleťovej kozmetike nikto nehovorí, že? a zo špirály na oči a ceruzky netuším ako si si mohla dodrbať pleť...

Denniska

Ale dievčatá kľud ;-) Každý uprednostňuje niečo iné a tiež každému sadne niečo iné.

Ak mám pridať osobnú skúsenosť, tak moja kozmetika je predovšetkým zn. Loreal a Max Factor. Z Avonu nedám dopustiť na SPA - to však už nie je dekoratívna kozmetika ;)

mirka 23

Lioness, tieto značky som použivala ked som mala 16-17 rokov, lebo to bolo lacne. A fajne som si s tm dodrbala pleť, davala som si ju potom rok doporiadku, teraz ju mam fantasticku a nepotrebujem tisice zbytočných veci.
Ja zase pochybujem že si ty vyskušala dekorativku MF, Loreal, tiene gosh... inak by si v živote nechvalila Avon a Oriflame.

lioness_01

polepetko - tú kajalku Professional a tiež hnedú mám aj ja... a ešte mám veľmi rada tú vysúvaciu Glimmerstick Diamonds - odtieň Smokey diamond , tá mi nesmierne vyhovuje. Krásny odtieň a vydrží úplne neporušená celý deň. nemenila by som

mirka23, áno mám vysoké nároky na dekoratívnu kozmetiku, a moje nároky spĺňa pár len zopár produktov z Oriflame a Avonu, ale používam ich, pretože sú fajn, pochybujem, že ty máš s niečim z tejto značky skúsenosť, iba odsudzuješ bez dôvodu

polepetko

a pise samozrejme uplne perfektne a nezotiera sa..
a rozhodne nie roztapat nad zapalovacom ako sme to /mozno/ vacsina robili s tymi 13korunovymi ceruzkami pred 6-7 rokmi..

polepetko

No.. musim povedat, ze produkty Avon a Oriflame moc nemusim.. /neodsudzujem/..

vacsina dekorativnej kozmetiky je u mna znacky Max Factor, Gosh, pripadne Loreal, ale ceruzky na oci mam jednoznacne z Avonu.. konkretne kajalovu ceruzku Profesional /hnedu/.. kvalitovo mi pride rovnaka ako Max Factor, ale ma ovela krajsiu hnedu farbu.. takze tak :)

Lili136

no ja používam vysúvacie ceruzky rôznych značiek a s tími som nemala problém že by nepísali... len som chcela vedieť čo s týmito dvomi už ked ich mám aby som ich zbytočne nevyhadzovala :)