neplodnosť, nemám menzes 3 roky

Iveta Michael

skinny...Tak tie Tvoje miery by som brala! Lenže tri roky nemať menzes moja tak to je vážne! Radšej povedz lekárke pravdu,zavádzať ju v takejto veci je naozaj riskantné až nebezpečné pre Tvoje zdravie,normálne som v šoku s takou dlhou pauzou som sa ešte nestretla.

jgsrbrsb

vraj existuje taky koren, nwm nazov to ma mrzi, skusim vyzistit a ty skus pogooglit, vraj dokaze aj zenam po prechode vratit cyklus, normalne sa pouziva ked je nepravidelny cyklus alebo tak, aby ho upravil, u nas nieje moc znamy, pisem len co som pocul, nwm co je na tom pravdy...

muc

skinny ty v pohode nie si ani teraz. staci, ked si clovek precita tvoju reakciu, v ktorej si napisala svoju vahu a vysku a hned ju ides obhajovat tym, co ti znami hovoria...
mimochodom pri 1,80m mat 54 kg vobec nie je v pohode... ak priberies nejakych desat kil, potom to uz v pohode bude.

7kráska

skinny, práve naopak, ten kto má 150 cm si nemôže dovoliť veľa pribrať. pri 180 cm sa aj 5 kg stratí.
v každej vete potvrdzuješ, že sa brániš pribratiu zubami, nechtami.
je to tvoj život, tvoj svet.

skinny813

ďakujem za rady
myslím že mám normálnu váhu, BMI nie je objektívny barometer (jem aj v noci a tak..)
možno toto nie je vhodné čo napíšem ale pred tým som sa cítila akosi bezpohlavne
a teraz myslím na sex celý deň
vážne :D
asi pojdem na tú HAK, ale ak priberem ... viete niekto kto má 180 cm si nemôže dovoliť kg navyše
viac to vidieť

7kráska

skinny, nemusíš chodiť na vyvolávačky, ani brať HAK. to že nemáš menzes je obrana organizmu, nie si dostatočne silná, aby si mala reprodukčnú schopnosť, príroda to múdro zariadila. zbytočne budeš organizmu dodávať umelé hormóny. telo sa k tebe správa ako k malému dieťaťu.
staň sa ženou a bude aj menštruácia.

7kráska

wheee, navyše, nedávno tu písala nejaká skinny, že chce "zdravo" schudnúť pár kg. možno je to úplne iná osoba, ale niečo spoločné majú. nevzdajú sa svojej "štíhlej" postavy, takže pribrať čo len kilogram nepripadá do úvahy.
skinny, mám pocit, že napriek tomu, že podľa teba si vyliečená, nie je tomu tak :-(