Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

polypektómia a strach

Príspevok v téme: polypektómia a strach
verula

Dobry den , idem na polypektómiu hrubeho čreva , maju mi odstránit polyp na hrubšej stopke, prečo musím íst na predoperačné vyšetrenie krv, krvný obraz, krvná skupina , RtG plúc ? budú ma aj uspávat? Tolko viem ,že mi to budú robit ambulantne a vraj nejaku tu omamnu injekciu dostanem zeby narkozu ? prosim ak ma niekto skusenost poradte , ja som uz mala polyp , ale vtedy som nemusela na predoperacne ist. bol maly ten polyp a tento vraj s klipsami ci ako budu odstranovat .

Katka21

Ahoj.Ja som akurat dnes absolvovala polypektomiu. Tiez mi robili vysetrenia, ale myslim, ze iba na zrazanlivost a krvny obraz. Robili mi to ambulante, s tym, ze mi pichli Diazepam, takze iba na ukludnenie, prebiehalo to ako pri kolonoskopii, priblize nejaku tristvrte hodinku, ta bolest sa da vydrzat :D Potom ma normalne pustili domov s tym, ze eby nastali nejake komplikacie, odporucili ma do nemocnice.

verula

nikto sa nevie k tejto téme vyjadrit? To som inak rada ak nemate skussenosti, ale že by nikto na tejto stranke ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.