Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako zabudnut?

Príspevok v téme: ako zabudnut?
ejej

pekny vecer vsetkym, mam taky citovy problem uz dlhsiu dobu, ohladom dlhodobych vztahov som bol vzdy skepticky nikdy som neuznaval lasku na cely zivot, a potom to prislo aj na mna... vela casu sme travili spolu najma vonku na diskotekach a potom na prechadzkach, doslo iba k bozkavaniu, aj ona ma mala rada, vlastne ona ako prva prejavila o mna zaujem, lenze sme sa uz viac ako 2 mesiace nevideli iba na internete komunikujeme stale sme zadobre ale z jej strany podla mna city uz opadli a z mojej vobec nie, stale to iste citim co pred 2mesiacmi, a problem je este aj to ze ona ide pracovat do zahranicia takze kontakt osatne maximalne iba cez internet, mne sa paci cela ako je vyzor a najma povaha inu nechcem mat len ju........poradte prosim taky co s takymto uz mate skusenosti, dakujem pekne

ejej

je to hrozny pocit ked sa zamyslim ze moja buducnost nebude spojena s nou, poznali sme sa dlhsie ale iba teraz pred polrokom priblizne to vyustilo do citov

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako zabudnut? - Fórum - ZDRAVIE.sk