Prehnalo ma..

Príspevok v téme: Prehnalo ma..
FISKA

Predvcerom ma chytili totalne prehanky… prehnalo ma tak, ako este asi nikdy, proste cisto voda, predtym samozrejme obrovske krce… dala som si Endi-Ex, prehananie ma preslo, odvtedy som na “velkej potrebe” nebola.. vcera som sa normalne naranajkovala – parky, pecivo, caj. Po ranajkach asi 2h opat obrovske krce, vecer som dostala vysoku horucku.
Akonahle sa napijem glg caju, krce mam opat… od vcera obeda pijem len mineralku po glgoch… brucho mam ako na vode, raz mam pocit na toaletu, inokedy na zvracanie…
Dala som si vecer Ginger a paralen…. Paralen pomohol, horucka zmizla, no krce v bruchu nie.. tak som si dala rano pancreolan forte… no nepomohol ani ten…
Obvodny lekar ma dnes dovolenku, preto som nesla, ale ak to neprejde, zajtra pojdem urcite..
Zatial by soms a chcela spytat Vas, ci sa Vam uz podobne prihodilo a ako ste dokazali znovu zacat jest, pit a pod… nechcem do seba len lieky a vodu tlacit :-( co vam pomohlo?
Dakujem.

kafe

Dieta - sucháre, banány, čučoriedky, varená mrkva, rozvarená ryža, piškóty, bebe keksy.
Tekutiny - vodu, minerálku, nesladený čaj na trávenie (ja som deckám kúpila šumivé tablety s minerálmi. Mali hnačku s teplotami obe a jedna skončila v nemocnici).
Každopádne lekárom nič nepokazíš.