o co ide zenam???

zrrzka

niekto si tu nastavil zrkadlo.. co tak ho nastavit tvojej nastavajucej??? budes si na istom, preco ta vlastne chce..

katika88

Fred moj priatel ma este len 21 rokov a momentalne studuje tak vazne neviem aku zavratnu karieru by podla teba mal mat uz za sebou.Ved este len teraz zacina zit.Kazdy zacina od nuly a ako sa vypracuje je len na nom.

lala

tak toto keby si tak precitala ta tvoja asi by ju piclo...lebo mne si taak strasne nastval.Mne to pripada tak akokeby si ju nemal rad, lebo clovek kt. toho druheho miluje sa nezamysla nad tym aby naaahodou neposkytol prilis vela...A ako hovoris o dietati, to je strasne Ja svojho priatela milujem a preto mi nejde do hlavy ako mozes povedat take veci ja chcem byt len s nim (aj v dobrom aj v zlom, v chudobe aj v bohatstve... ) a dietatko chcem len s nim a co sa tyka milovania tak taktiez s nikym inym... asi tak ..
za gramatiku sa ospravedlnujem :-))

lera

no mam pocit, ze sa doma niekto nudi a ventiluje sa na internete..."kupujem bezdomovcom deky"...no fakt sladke ...alebo si jeden z tych bulov v terennych autach co si myslia, ze su uzasne "cool"...

kitti

Este nieco: ked budem mat cas vymenim notebook... Tebe je dobre,ale sa stym velmi nemusis chvalit! Takych bohacov neznasam,co sa tolko chvalia.
Ked je niekto bohaty,nemusi sa stym chvalit.Je to nepekne! Ach ta INTELIGENCIA !!!!!

lera

robis si tu srandu?ci co to ma byt? no taki ako ty su najlepsi to teda fakt, len vacsinou su oni jediny, kto si to mysli....a este si zabudol napisat, ze si hrozne skromny...

kitti

To by si musel vycitit,ci ta ma rad pre peniaze,alebo preto aky si. V praxi to je tak,ze ti dobri chalani stale vychytaju take "zenicky"...
Prepac,su aj vynimky,ale malo... (Cloveka sa da spoznat podla priatelov.)
Ale ked si snou stastny,tak potom nerozmyslaj nad takymi blbostami.

lala

tak toto keby si tak precitala ta tvoja asi by ju piclo...lebo mne si taak strasne nastval.Mne to pripada tak akokeby si ju nemal rad, lebo clovek kt. toho druheho miluje sa nezamysla nad tym aby naaahodou neposkytol prilis vela...A ako hovoris o dietati, to je strasne Ja svojho priatela milujem a preto mi nejde do hlavy ako mozes povedat take veci ja chcem byt len s nim (aj v dobrom aj v zlom, v chudobe aj v bohatstve... ) a dietatko chcem len s nim a co sa tyka milovania tak taktiez s nikym inym... asi tak ..
za gramatiku sa ospravedlnujem :-))

lera

..a ty co cakas od zien? ze ti porodia decko a o hodinu vstanu z postele a pojdu zarabat prachy?? ci sa budes o to decko starat 24 hodin denne ty? nikto sa nemoze rozdvojit, bud si pri decku a staras sa onho alebo zarabas prachy...aspon teda pokial je male....a okrem toho laska nie je vymenny obchod, ze ja dam nieco a ty musis rovnako vratit spat...ked nieco robis z lasky, tak to proste spravis a bodka a nerobis to preto lebo si si zratal kolko za to dostanes spat...to nie je laska to je biznis...a keby sa ti v zivote nieco stalo, nemohol by si pracovat a tvoja zena by rozmyslala tak ako ty, ze on mi nedava nic spat tak kaslem na neho, hadam ho nebudem zivit,, tak ako by si sa citil??? zivot prinasa kadeco...