o co ide zenam???

aaa123

hoops, refresh...

Mozno to nie je ani tak o inteligencii ale o naivite. Ja som na tom podobne ako ty, tiez sa snazim aby som sa nedostala do situacie aby som nemala na vyber pretoze nemam kam ist, ale niektore baby proste na zadne dvierka nemyslia a potom na to doplatia...

klm

a prepacte ak mi tam nejake pismenka chybaju....pretoze mi to moje krstna(batola) vylialo na kalavesnicu mliecko ked som sa s nim dnes bavil..

klm

cize ja si ju vezmem ...len neviem preco ma miluje...alebo preco si ma chce vziat... inac aj vyzeram makam 4x do tyzdna vo fit aj to je vidiet...v posteli som urcite z tych co vedia ako zenu kvalitne uspokojit...mam dostatok penazi aby som uzivil veeelmi velku rodinu a aby sa vsetci mali dobre...som romantik nacuvam svojej snubenke ,nezabudam ju potesit kazdym dnom niecim ...nejakym darom...nepodviedol som ju nikdy.kupujem bezdomovcom deky..staram sa o krstna aj ked som v praci...a ano mam skvele platenu pracu..a tiez ma v meste nemalo ludi pozna ako slchetneho cloveka.nikdy som nikomu neublizil... ..proste jej kamaratky ma jej zavidia...len chcem vediet ake skutocne hodoty si u mna ceni...a o co jej vlastne ide...co z toho.

lera

no ja neviem, ci si fakt vo vacsine pripadov vyberaju tych "machov", urcite je vela tych co chcu prave tych ocinkov, co sa hraju s detmi, len mozno ide aj o to, ze cisto matematicky tych dobrych ocinkov nie je tolko aby vystacili pre vsetky zeny, cize niektore musia "schytat" aj tych frajerov(lopatisticky povedane)...hoci nepopieram, ze su zeny a tiez ich je dost, ktore si z mne neznamych pricin vedome vyberaju tych blbcov, ale to je uz ich vlastna hlupost a chyba a za chyby sa vzdy plati...ale ten vyber ma podla mna ovela hlbsie priciny( vzory v rodine, detstvo atd.)

kitti

Bol velky suknickar s peniazmi.Ona panna,naivna. Este ani ja neviem ako dopadnem.Clovek to nikdy nevie.Ja sa snazim zarabat,mat vlastny byt,aby som nezavisela od jedneho muza,lebo keby sa zmenil,aby som vedela kam ist. Moja znama trpi,lebo nema kam ist.A to je to najhorsie.Ale ani s jej inteligenciou neni vsetko v poriadku. Naco porodila aj to druhe babetko? Takze sa mozeme spitat aj na to,ci zeny ktore idu len na peniaze,ako stoja s inteligenciou?

klm

ano chcem si ju vziat....a to co som napisal....som napisal preto aby som videl reakciu vas....zien ,pretoze ste mi nedavali konkretne odpovede pre ktore som to tu aj napisal...ale v podstate ide o to ze sa zea robi silnou dominantnou emancipovanou a sebestacnou no potrebuje muza aby ju uzivil.....v dnesnej dobe je to stale tak ako pred 5000 rokmi...nic sa nezmenilo.. len viac zeny chcu za to co niekedy muz dostal ked mal svoju jaskynu a uloveneho soba...a nejake to postavenie....a povedzte ze to mate v zivote tazsie...co konkretne najst si patrtnera co zavas secko odmaka aby ste si zili v blahobite....a co zato<<>?>dnes neni nic zadara....sexu si uzijem aj s penizmi...a nie prostitutkami...a dieta??? mozem mat aj ked sa neozenim....

fred

pre lera:Uz sa tu o tom velakrat pisalo aj zeny,ktore prispeli sa vyjadrili tak,ze skor hladaju silnych muzov,o ktorych sa mozu opriet,ktori ich ochrania a su sebavedomi a muzni,ako takych,ktori su milucki,slusnucki....ockov,ktori nosia domov peniazky a hraju sa s detmi.Skoda len,ze velakrat na to aj doplatia,ked si zoberu typicky muzneho partnera,ale s nizsou inteligencou.