Vas nazor na udalost

Príspevok v téme: Vas nazor na udalost
bbbb

Zijeme s dlhorocnym priatelom spolu tak, ze sme niekolko dni v jeho byte, niekolko dni v mojom byte. Ked sme sa nachadzali u nho, zavolala mu na mobil niekdajsia priatelka, teraz len stara kamaratka, s ktorou ale udrziava pracovny kontak. Kazdy z nich robi ale uplne v inom odbore. Zavolala, ze potrebuje poradit a ci on pride do jej bytu alebo ona k nemu do bytu. Povedal jej , ze ale on ma navstevu. A ustretovo povedal,aby prisla.Medzi nami nastala vymena nazorov. On, ze je to samozrejme, ja, ze je to cele nevhodne. Navsteva sa uskutocnila za ucasti vsetkych troch. Vadilo mi v podstate to, ze sa prisla prave jemu zdoverovat. Ako by ste to brali vy?

sushi

Ahoj bbbb, no, ber to aj z tej strany, že mohol k nej ísť aj potajomky, ale neurobil to... nenapísala si, či žiarliš na ňu alebo tak... napíš viac

hmmmmmm

hmm jednoznacne on ma iny pohlad na vec a Vy iny...a to sa musi vysvetlit a objasnit pravidla.myslim si,ze priatel nemusel byt az taky iniciativny a ustretovy.jednoznacne mal to zariadit na neskor, snad \"nehorelo\"a nie vas zbytocne pozdrazdit.neviem, ci si neuvedomil nevhodnost situacie.nech si to zoberie z druhej stranky , Vy by ste si niekoho pozvali, ked mate vyhradeny cas pre milovaneho.pravidla musia byt a kamaratka by ale tiez mala vediet co je vhodne...dufam,ze to bolo naozaj take surne aspon!!