Fitness centrum BA

Príspevok v téme: Fitness centrum BA
fitness zena

Chcela by som znova začat chodit si troska "zacvicit" - uvolnit telo, ale kde? Ked som byvala v inom meste, mala som jedno oblubene centrum. Ale teraz nemam predstavu, kde by som isla. Je ich tolko vela.. Hladam nieco intimne, kde chodi menej ludi, kde budem mat svoje sukromie a tiež také, kde sa nechodia velmi vysportovani chlapi, citila by som sa velmi zle s mojou postavou vedla nich :) Za kazdu radu budem rada

livinka23

ach no už som tu. @Lemona nie normálne to spravíme tak ako sme sa dohodli nič sa neboj. môj muž si to napíše s tým kamarátom veď nemusíme spolu cvičiť takže to je jedno a nechcem ti teraz len tak povedať, že nie keď sme sa už dohodli. zajtra o 16 sa stretneme na recepcii dobre? hádam sa spoznáme :D a aby som sa dostala k tým dojmom, tak je to tam krásne naozaj. zvnútra to je ešte väčšie ako to vyzerá z vonku. ja som sa tam dokonca rozprávala aj s jednou babou a tá si nevedela vynachváliť. aj o tých saunách mi vravela, bazén spomínala. na recepcii mi v pohode vyhoveli keď som povedala, že či si to tam môžem trošku pozrieť, vraj tam teraz tak chodí veľa ľudí. podľa mňa nemajú dôvod im to nedovoliť lebo sa fakt nemajú za čo hanbiť. hrozne som rada, že to spravili tuto v tom Relaxxe, v blízkosti nie je žiadne takto dobre vybavené fitko. naradostená som z toho veľmi a môj muž tiež nevedel čo povedať. aj zmluvu nám ukazovali ale som povedala, že prídeme potom zajtra tak, že nám to aspoň vysvetlí ako to funguje takže ochotu hodnotím 100 bodov :)

frakihi

Zeny zeny, mozete byt take nerozhodne? :D Ale ved dobre ked uz tam aspon jedna isla tak to je tiez pokrok. Ale ja som povedal co som vedel, hadam to aj niekomu inemu pomoze

bubina

To si aj ja počkám, bude to také posledné doťuknutie a dávka odvahy aby som tam zajtra tiež šla. Aj keď sa už aj celkom teším ale nezaškodí to :D

Fleppo17

Som zvedavy ci sa ti bude pacit tak ako mne. Ja verim, ze hej. Ked som tam pondelok prvykrat prisiel na tu otvaracku tak mi len sanka padla. Aspon budete obe vediet, ze sme vam neklamali

Lemona

@livinka23 Jasne v pohode, aj ja sa asi budem citit lepsie ked to tam pojdes dopredu pozriet. Ale ak chce aj manzel cvicit tak mi nebude vadit ak budes chciet mat tu partnersku permanentku s nim :) To pochopim. Daj potom teda vediiet ake mas z toho dojmy

livinka23

@Lemona rozprávala som sa s mužom a sme sa dohodli, že to teda môžeme spraviť cez partnerské permanentky ale chcela by som sa tam s ním behnúť ešte dneska mrknúť lebo som taká nedočkavá na zajtra by sme sa potom dohodli, že kedy sa tam stretneme ale aby sme vedeli ako to tam vyzerá a aj on vravel, že keby som začala cvičiť tak sa aj on do toho pustil tak to chce aj on vidieť,že by s k nám pridal a nahovoril ešte jedného kamaráta aby tiež mohli mať tie partnerské

bubina

Neviem, nebudem asi nikoho cudzieho hľadať. Skúsim sa spýtať ešte jednej kamošky ale ak by nechcela tak normálne pôjdem iba sama. Teším sa na to veľmi, už aby som tam bola

frakihi

@bubina Alebo sa najdi niekoho na cez net ako písal fleppo. Mozes aj na fb skusit alebo ved skus nahovorit aj ine kamosky ako sme nahovorili my teba :D Podla mna keby aj na pokec napises alebo aj do nejakej skupiny clenov tak tam by sa tiez niekto nasiel. Da so to neboj sa. Alebo ak ti to teda nevadi tak si daj normalne obycajnu permanentku

bubina

Aha, tak to teda si pre mňa nebude :/ Lebo ja nemám nikoho takého. Jedine, že by som tiež skúsila nájsť niekoho na fb. Tá kamarátka už permanentku takže s tou sa to už nedá. No nevadí ale veď ja by som si to zaplatil aj normálne. Stojí to za to