Fitness centrum BA

Príspevok v téme: Fitness centrum BA
fitness zena

Chcela by som znova začat chodit si troska "zacvicit" - uvolnit telo, ale kde? Ked som byvala v inom meste, mala som jedno oblubene centrum. Ale teraz nemam predstavu, kde by som isla. Je ich tolko vela.. Hladam nieco intimne, kde chodi menej ludi, kde budem mat svoje sukromie a tiež také, kde sa nechodia velmi vysportovani chlapi, citila by som sa velmi zle s mojou postavou vedla nich :) Za kazdu radu budem rada

livinka23

no niečo také som zachytila, že sa dá chodiť aj v takom čase. to je vlastne založené na tom, že tam je v tom čase menej ľudí hej? to znie celkom dobre

Fleppo17

@Lemona Ak ti to vyhovuje casovo, lebo to je vlastne vyhradeny cas kedy tam mozes chodit tak preco nie :) Ale ak by si chcela chodit na tie skupinove cvicenia tak tie na tie chodis vtedy ked su, na to nezabudaj

Lemona

Nad tam of peakom som uz aj ja celkom rozmyslala, je to celkom lakave a tym, ze tam dali aj nizsiu cenu clenskeho v tom case tak by sa to aj oplatilo

frakihi

Presne preto tam mas ten cas peak of aj na permanentku aby si tam mohla chodit v case ked tam prave tolko ludi nie je. je to potom aj lacnejsie a bude ti to viac vyhovat ked sa ti lepsie cvici ked je tam menej ludi

livinka23

ja v podstate ani neviem prečo ešte váham. ako som tak už naklonená k tomu Golemu ale stále sa nemôžem tak rozhodnúť a povedať,že tak idem na to. možno preto, že je to tam aj také veľké a mám pocit, že tam bude hrozne veľa ľudí a ja sa potom necítim vôbec príjemne

Fleppo17

To si uz ale teda mala byt davno rozhodnuta :D Ved povedz, ze preco este vahas, ak mas este nejake otazky tak sa pytaj. Vidis, ze fakt skoro na vsetko sme tu tak spolocne prisli, odpovedali

livinka23

@frakihi ale prosím ťa :D veď som žena, ja sa rozhodujem veľmi pomaly. nie, veď práve to som tu písala, že už som chcela skoro dobrý týždeň makať a stále som ešte nedospela k tomu či idem teda do Golemu alebo pôjdem tam kam som chcela pôvodne

frakihi

@livinka23 Ty si sa este stale nerozhodla? :D Ja som myslel, ze uz budes davno cvicit ked som tu tak dlhsie nebol. Ja reku sme ta tak nalomili, ze nebudes dalej rozmyslat. Ci si uz sla do toho fitka kam si chcela povodne?

Lemona

Ja som tiez nebola uplne presvedcena a teraz uz som asi tak na 90 percent rozhodnuta, ze dobre lebo taketo sluzby ako v Golem clube asi neposkytuju uplne vsade a to ma presvedcilo. Je tam proste vsetko pod jednou strechou

bubina

No už to tak vyzerá :D Neviem ako ste to dokázali ale pôvodne som vám iba chcela pomôcť s tým členským a zrazu som rozhodnutá, že od budúceho týždňa začínam makať aj ja. Kľudne sa môžeme dohodnúť aspoň tam budem niekoho poznať