Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Prvá podprsenka

Príspevok v téme: Prvá podprsenka
misi123456

mám 13 rokov a žiadne prsia :( chcela by som podpsenku kedže tie detské mi už nestačia .... aj som sa merala no nieje to bohviečo... pod prsiami mám 62 a cez mám 70cm skúšala som si aj jednu podprsenku...je to najmenšia akú som videla obrazok- yfrog.com prosim o radu kde mozem najst mensiu ale len o kusok dik :x

Tamkaaa

Ahoj Kathryyn, detské nevzorované podprsenky sú ťažko zohnateľné, ja kupujem na aliexpresse. Majú tam veľmi veľký výber. V kamennom obchode si myslím, že jedine v nejakom čínskom. Tam majú ale veľmi nekvalitné podprsenky, sú pre dospelých ale sú maličké. Tak napríklad ja mám 12, cez prsia mám 75 cm a pod prsiami 67 cm a tiež kupujem podprsenky v Takku a v Tezenise. Tam majú rovnaké ako v Takku. Mám aj pár čínskych, tie mi tiež sadnú dobre. Mame sa to nehanbi povedať, neviem čo riešite, lebo ja sa s mamou normálne rozprávam o menzese a o vložkách. Raz som jej normálne povedala: ,,Mami, tie lambady mi sú nepohodlné. Nemohla by si prosím skočiť po práci do Takka a kúpiť mi nejakú normálnu podprsenku?" No a mama sa poobede vrátila s veľkou taškou, kúpila mi legíny, tielka a dve podprsenky. Jednu sivú bodkovanú a druhú bielu s hviezdičkami. So sklamaním mi oznámila, že jednofarebné nemali. Veď sa mi nikto pod tričko pozerať nebude. Povedz jej kľudne tak ako ja. Neboj, je to tvoja mama, pochopí ťa. Prajem veľa štastia;)

kathryyn

Ahojte...Mam 13 a nestacia mi už nejake tie male lambady...hrozne sa bojim mamke povedať že potrebujem podprsenku :d mam doma dve košíčkove ale su vzorovné takže pod biele trička alebo svetle to bude dosť divne :d prosím radu kde sa dajú kupit nejake biele alebo nevzorované podprsenky najlepšie v kamennom obchde,díky :)

mama tvoja

Povedz mi to takto: mamiiiiii, vieš už mi chlapci kukaju na ... A vieš je mi to nepríjemené, kúp mi prosím podprsenku veľkosť 90C. To by ti bolo akurát, moja.

Dia345

Ahoj mam 12 rokov pod prsiami mam 72 a na cez mam 88 nosim normalne podprsenky uz pol roka vtedy som mala pod prsiami 72 a cez 82. Vtedy son strasne chcela nosit podprsenku len som sa to bala povedat mame. Tak som sa odvazila napisat mame. Odpisala mi ,ze dobre ,ze pojdeme kupit

ana a podprsenka

ahojte baby mam 11 rokov a prsia mam celkom velke ako mam povedat mame aby mi dala alebo kupila podprsenku prosim odpovedzte ja by som jej to rada povedala ale sa hambim prosim nejaku 1. rozumnu vetu dakujem velmi pekne. :)

ana a podprsenka

ahojte baby mam 11 rokov a prsia mam celkom velke ako mam povedat mame aby mi dala alebo kupila podprsenku prosim odpovedzte ja by som jej to rada povedala ale sa hambim prosim nejaku 1. rozumnu vetu dakujem velmi pekne. :)

kikiulkasikulka

Baby vôbec sa netrápte pre svoje malé prsia, ja mám 12 a tiež nemám nejaké obrovské. Radím Vám kúpte si v obchode Marks and Spencer-tam majú bavlnené príjemné bez kostičky a vypchaviek aj za super cenu, alebo v H&M majú veeeeeelmi veľa lambad(ja som si v kabíne skúšala asi pol hodinu a dve lambády spolu stali len 7 eur:-)). A kazdy sa vyvíja inak.:-)Netreba sa za to hanbiť :-):-):-)
Kľudne sa ešte opýtajte aj ohľadom prvej menstruacie :-)

Kika

Diana 622

ahojte mam 12 moje spoluziacky nemaju vobec prsia mozno len dve tri , ja mam prsia ale len take male pod prsiami mam 70 a na prsiach 81

nosim sportove podprsenky ,chcela by som normalnu ale bojim sa to povedat mamke

menstruaciu este nemam

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvá podprsenka - Fórum - ZDRAVIE.sk