Prvá podprsenka

Príspevok v téme: Prvá podprsenka
misi123456

mám 13 rokov a žiadne prsia :( chcela by som podpsenku kedže tie detské mi už nestačia .... aj som sa merala no nieje to bohviečo... pod prsiami mám 62 a cez mám 70cm skúšala som si aj jednu podprsenku...je to najmenšia akú som videla obrazok- yfrog.com prosim o radu kde mozem najst mensiu ale len o kusok dik :x

elula

Ahojte baby vsetky co sa trapite za svoje male prsia si ich mozete takto zvacsit: ak mate doma lambadu je to super a uz len treba kupit plavky s vypchavkani podla vasj velkosti aku chcete ale pred tim ako si ju kupite pozrite sa ci sa daju tie vypchavky vybrat a ak nie hladajte dalsie plavky s vypchavkami no a ak sa vam podari take najst doma si tie vypchavky vyperte a vlozte bod lambadu ale najlepsia je sportova podprsenka ale moze byt aj lambada no a teraz uz mate prsia:-)

lulu40

Ahojte. Mám 13 rokov a žiadne prsia iba bradavky. Moje spolužiačky majú veľké prsia a ja nič. Teraz ideme na plaváreň a spolužiačky mi ukazovali plavky aj na sebe a oni boli pekné s výstrihom a keď bola rada na mňa tak sa začali smiať že to je pre malé decko žiadny výstrih iba tie bradavky presvitajú a ešte sú malé :-(. Tak asi nepôjdem lebo oni majú také že sa im zmestia do tejto podprsenky tinypic.com a ja by som musela asi o 30 centimetrov mať väčšie prsia aby sa mi tam zmestili. Prosím pomôžte mi. Píšte na tento e-mail lanicka@centrtum.sk

Klaudí

Ahojte,pomožte mi.Kupila som si svoju prvu podprdu a chapete - pod prsiami mam odtlaky som stisnuta ale kosiky su mi trochu volne...Bud nemam este prsia na podprdu alebo mm si kupit mensiu-vacsiu ? Mám 70 A...mozno ked ju vyperiem tak sa mozno trochu roztiahne :) ...:) Vopred Dakujem ;)

Joo

treba pockat .... este si mladunka ,vraj prsia rastu do 23 aj ja som stale riesila nulky ,potierala cibulou ,papala blbosti no nic nepomohlo .....momentalne da sa povedat ,ze som spokojna aj ked ....

Nala99

Ahoj mam 12 rokov a zadne prsia, som sice najchudsia z triedy ale vsetky baby z triedy uz nosia podprsenky , neviem co mam robit pojdem do 7 triedy a vsetky baby su uz take vyspele len ja nie, prosim poradte mi :(((

Pepsik98

Najlepsie detske podprseny ( uplne male aj normlane) a aj lambady maju v takkU!!!! Aj su pekne, vzorovane... Maju aj lambady!

misi123456

po 10 mesiacoch sa mi zvacsili len o 4 cm..boze je to normalne ze to so mnou ide tak pomaly?vsetky kamosky su vyspelejsie ako ja :/ sice som asi najchudsia v triede ale ja stale na obede zjem najviac a vobec to na mne nieje vidiet..ludia si myslia ze to je fajn ze aj oni chcu ale ked ma dakto vidi v plavkach hned si pomysli ci mi rodicia davaju jest a take veci...