FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Čaje na chudnutie

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Čaje na chudnutie" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Diéty
    nelka12345602.09.10 18:44??.??.218.131

chcela by som si dat poradit ci pomahaju caje na chudnutie ...ci vam to pomohlo a ake caje myslim znacku a tak ... a ak k tomu budem jest zdravo a pravidelne kazde 3 hodinky lebo jem tak stale len schcem skusit este aj caj dakujem za rady :)

• Martina75219.12.13 17:51??.??.95.89

ja tiež pijem Matchu, je fakt super a účinný. Stačí piť denne a pri tom žiadne diéty :) Ja ho pijem už asi rok a za tú dobu som dala dolu 13 kg, stačíí vám??? je proste super, tiež je naj na stránke matchatea.sk

• LILIII17.11.13 19:47??.??.178.148

Kilecko ...malo by to fungovat skor ako doplnok k tomu co ty pises a nie ze vdaka caju schudnem .... a ja dodam ,ze pohyb je to najdolezitejsí

• kilecko17.11.13 19:04??.??.41.191

ziaden zazracny caj na chudnutie neexistuje keby bol boli by sme vsetci chudy schudne vam akurat penazenka a podvodnici z dobrym marketinkom sa budu smiat a budu mat vase peniaze ja si kupujem obycajny caj PU ER a bylinkove caje a to hlavne pre pitny rezim ten je dolezity a ked si upravite stravu tak clovek automaticky schudne

• LILIII17.11.13 16:52??.??.178.148

Caj z listov cezminy - super ,ked chces potlacit hlad

Lapacho caj ....... a taktiez ten zeleny caj ako uz spomenul Dano je super

• Dano37817.11.13 13:05??.??.44.21

Ahoj, mám odskúšaných veľa metód ale najviac mi prospel zelený čaj matcha. Je veľmi praktický lebo sa je takže v podstate jeho príprava trvá ani nie 15 sekúnd. Stačí ho zmiešať s hoc akým nápojom a už len piť. K tomu je omnoho zdravší ako ostatné zelené čaje. Veľa článkov sa dá prečítať na matchatea.sk poprípade objednať :)

• katulka308.09.10 16:36??.??.114.54

uff...nejaky DietaFit....tmavy pomaranc...

• nelka12345608.09.10 16:32??.??.152.98

KATULKA3 ahoj ja ties chudnem ... a pri tom pijem caj a pomaha mi to velmi :) a aky pijes ?

• katulka308.09.10 16:27??.??.114.54

cafte...ja sa aj zdravo stravujem ale pijem aj caj na chudnutie...a zatial uspesne :)

• nathália0905.09.10 14:15??.??.226.34

tu ide o pitny režim

• zazula2505.09.10 13:00??.??.173.41

len od caju neschudnes, ale napriklad taky puerh (hociaka znacka, ja pijem ten lacny z klemberu) je zdravy a pomoze pri zapche - ja som s nou mala problem, ked som zmenila stravovanie a ten caj to "napravil" :)) Kazdopadne, na chudnutie treba okrem caju este: upravit stravu (nech je co najzdravsia), vela pit a pohyb pohyb pohyb :)) Potom to bude fungovat...

• Karina02.09.10 22:06??.??.117.198

caje, dietne napoje a ani produkty z teleshoppingu este nikoho nespasili... klucom k peknej postave a zdravemu telu je spravna zivotosprava a aktivne cvicenie... nechapem, preco si stale tolko vela ludi mysli, ze ten "novy, zazracny" produkt ich zbavi povinnosti trosku dbat o svoju fyzicku schranku a oni sa nou nemusia viac zaoberat... dam si caj = schudol som kilo..? dam si klobasu a za nou zjem ananas = ved ananas ma tukozrutske ucinky, nie? ...

• mrs.x02.09.10 21:56??.??.103.95

vieš o čom sú tie čaje? pôsobia ako preháňadlo...kamka si raz zobrala taký ako pitie do školy a celý deň v škole mala behačky...

• njnjdnfc02.09.10 21:21??.??.185.2

Pozri sa na to takto ak sa správne stravuješ prípadne aj cvičíš (ale hlavne tá strava) na čo ti je nejaký špeciálny čaj?? A ak by si sa nesprávne stravovala čaj na chudnutie ti prd pomôže. Ja som za pol roka schudla 20 kg a bez Pu - ehr (či jak sa to píše) a iných špeciálnych čajov. Čaje pijem len tie čo mi chutia

• khmh02.09.10 19:45??.??.146.152

caje na chudnutie nepomahaju.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraktik Z.Gašperák

Chiropraktik Z.Gašperák

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

30% zľava na detské sprchovacie gély a tekuté mydlá Saponello.

30% zľava na detské sprchovacie gély a tekuté mydlá Saponello.

Detská rada s 30% zľavou od wallet. Neutrálne ph pre hebkú detskú pokožku.

^ Späť na vrch