Susicka ovocia

Príspevok v téme: Susicka ovocia
nikola258

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto z vas doma susicku ovocia a ci je s nou spokojny . lebo ja nadovsetko milujeem susene ovocie, aj cerstve samozrejme :P ale susenym si nahradzam sladkosti. ale v obchodoch su vsetky velmi presladene, precukrene, plne konzervacnych latok ... tak sa chcem opytat, ci nie je lepsie susit si to doma.. ci sa oplati investovat do tej susicky . vopred Vam dakujem za odpovede :) pekny den

malekana

Tu klasicku latkovu susicku maju aj nasi starki. Stara mama je klasik, akosi jej nevyhovuju tie moderne inovacie a toto jej pride aj ekologickejsie.

Roman.T

pri vsetkom sa riadim cenou. a davam si to do pomeru s tym, ake vlastnosti ma ten ktory spotrebic, ktory chcem kupovat.

micheala254

pri veľa veciach sa stane že zaplatíš len za tú značku, takže asi by som si to dala porovnať a možno budeš milo prekvapená že majú tie isté funkcie :D

lulina_majerova

no toto by aj mna zaujimalo ze ci je mozne vysusit ze vsetko na co si pomyslim, lebo dostavame aj od znamych kadejake ovocie zo zahrad a niekedy sa to nestihne zuzitkovat hned a skoda nechat to zhnit.