Nový špolužiaci kamaráti

Príspevok v téme: Nový špolužiaci kamaráti
NikaS

cawte.... ja som uplne zúfala som v novej skole ... celkom fajn a aj sa vsetci spolu bavime tak je dobre len dnes :
kazdy si uz vybral svoju dvojcu hoci nas je par ku mne si sa dla jedna len poreto lebo inde sa nedalo.... trochu sme sa bavili ale ona sa tam bavi hlavne so svojimi spoluziackami zo zakladnej (som na strednej)...
a ostatne moje kamsoky su tiez poparovane...akmo si najist niekoho do dovojce ? uz placem cele pooobedie prosik poradte mi !! :((

vdaaka

annnnna

to ste ešte len dva dni v škole a už aj idete na výlet?? v sobotu??..

a neboj časom sa to zlepší :) len bud sama sebou a neizoluj sa od nich :)ked ich lepšie spoznáš, zistíš s kým máš čo spoločné a tie skupinky sa vytváraju v každom väčšom kolektíve, lebo nemôže si rozumieť každý s každým =)

geraldiba

No vidis, idete na vylet, to je skvela moznost spoznat sa :) nebude to take strojene ako v skole. drzim palce, viem co je to byt outsiderom

zuzic

druhy den a places za to? ved este mas cas nikto si tak rychlo kamosku nenajde co sa bojis. este sa len spoznate neber to tak tragicky
inac tvoj prispevok o 15:22 bol velmi nevhodny

hulagen

Este ma napadlo,ze ked si ta nevsimaju,tak prid do triedy s niecim novym.Napriklad zmen si uces,nove saty....zeny su blbe stvorenia a dokazu sa nadchnut nad kazdou hovadinou...tak vyskusaj

NikaS

ja som nebola oblubena na zakladnej preto sa bojim ze to tak bude na strednej :(

zajtra ideme na vylet a hrozne sa bojim, dufam ze sa skamaratime hoci aj dnes bolo super no bojim sa ze sa poskupinkuju setci len ja ako vzdy ostanem sama :((

dam vediet po vylete... DAKUJEM vám ani neviete ako sa mi ulavilo :)

annnnna

bože ved je to len 2. deň čo si tam, ved nemožeš byť hned po nejakých pár hodinach strávených v novom kolektíve najlepsia kamoska. Všetko chce svoj čas. Ja som bola na tom podobne a vieš čo? Teraz som už tretiačka a mám tam 5 dievcat s ktorými sa najviac bavim a rozumiem si s nimi, a vobec by mi prve mesiace v skole ani nenapadlo, ze práve z tymi babami budem v partii :) a aj cez prázdniny sa navštevujeme, po škole chodievame do mesta, proste všetko je v poho:). Neboj prídu nejaké školské akcie, lyžiarsky, plavecký a pod. a uvidiš, že aj ty si najdeš nové kamarátky.

hulagen

aha,si druhy den v skole a myslis si,ze hned bude z teba celebrita? Akoze nehnevaj sa,nie si tak trosku naivna? Na zakladnej si bola asi popularna,vyhovovalo ti to a teraz si si myslela,ze to take iste bude aj na strednej? To si vyhod z hlavy...spravaj sa normalne,nerob hluposti,bud ku kazdemu mila a oni pridu samy. Pokial budes sklamana,ze ta nikto nechce,budes sa skryvat,tak potom asi vies ako dopadnes.Snad si nemyslis,ze ti tu niekto poradi,ako sa mas s nimi skamaratit!? Kazdy je predsa typovo iny a hlavne,zalezi to od toho aku mas ty povahu....a aky su oni? Preco by si sa mala bavit s niekym, s kym nemas nic spolocne...A naopak ak s nim nieco spolocne mas,tak co skoro sa spriatelite...takze prestan stresovat,taketo pubertiacky neznasam

brekeke

nic sa neboj, presiel este len jeden ci dva dni... teraz ste vsetci taki "ustrachani" co na vas povedia novi ini ludia...
ja som presla niecim podobnym, ked moja kamoska a spolusediaca po roku prestupila na inu skolu... prisadla som si k jednej holke ktora mala vlastnu "partiu" (tiez to boli tri ex-spoluziacky zo zakladnej) o ktorych som mala svoj nazor... nakoniec som zistila ze su to uplne super baby, prijali ma medzi seba a este aj teraz 2 roky po strednej sa stretavame a nedala by som na nich dopustit...
takze sa nicoho nemusis bat, tie vztahy sa este utrasu, mozno zistis ze mate vela spolocneho...