Problematická pleť - čo pomáha

Príspevok v téme: Problematická pleť - čo pomáha
fee258

Mám problematickú pleť. Na čele, nose, brade mávam dosť často vyrážky a niekedy aj na lícach. Pleť nemám veľmi mastnú, ale ani nie je "normálna", skôr taká zmiešaná. Čelo sa mi často leskne. Ktoré prípravky sú na takúto pleť vhodné, aké pleťový vody, toniká, gély, peelingy, masky(aj prírodné). Aký make-up je vhodný aby kryl, ale zase aby nebol taká omietka. Mám pehy, ale nechcem ich prekrývať, lebo by to vyzeralo skôr smiešne, taká vrstva make-upu a ktorý púder a korektor je dobrý?

simka111

Ja myslim puder affinitone ten mi nerobi ziadne flaky,ak si plet pocas dna upravim tak ju mam peknu hladku..mozno nebude kazdemu vyhovovat ale pre mna je to jediny dobry puder :D
A mejkap je dobry aj ten pudrovy essence aj od manhattan :D

veronika996

Na problemy s pletou je najlepsi kokosovy olej. Je cisto prirodny tak pleti nemoze nijako ublizit. Mozes ho najst v bioobchodikoch alebo cez internet. Ja ho pouzivam uz rok a nevymenila by som ho za nic, ako su napriklad vichy,nivea,garnier a podobne blbosti

siisa 25

simka teraz citam znova,ty myslis ten make up ci puder po ktorom nemas flaky,ak myslis make up,tak nevies aj o nejakom pudri ktory nerobi flaky?lebo mne robi kazdy puder flaky okrem astor anti shine,ale uz by som ho rada vymenila ak je zaco,lebo uz aj na ten si moja tvar dost zvykla a uz mi nerobi ani ten moc dobre

simka111

tak ja som mala tiez problemy s pletou ale mne pomohla kozna..skinoren a eryfluid,
Mne sa najviac osvedcil cistiaci gel Effaclar a krem Effaclar duo alebo potom z rady Esssence cistiaci gel ale aj mejkap,je taky penovy fajny,akurat je nevyhoda to ze ho je tam malo ale cena je ok.... :D a co sa tyka pudru tak najlepsi je podla mna Affinitone,doteraz som mala plno iynch ale ked som si pocas dna upravila mastnu plet tak som ju mala flakatu ale s tim mejkapm je pekna hladka.. :D
Domace recepty-maska z drozdia,a prhlavovym cajom si umyvat tvar :D :D