Nežiadúce účinky HAK

Príspevok v téme: Nežiadúce účinky HAK
Belara

Už 2 týždne užívam HAK Belaru. Je to moja 1.HAK. Gynekológ mi predpísal túto značku aj kvôli vyčisteniu pleti, keďže mám ľahšiu formu akné. Lenže prvé dni používania mi bolo nevoľno, bolela ma hlava, niekedy aj pol dňa vkuse.Čakala som či to nie sú len prvotné príznaky. Druhý týždeň užívania bolesť a nevoľnosť prešli, ale vyhodilo mi vyrážky na rukách podobné ekzému, ktoré tiež potom vymizli za 2 dni. Ale celkovo sa mi pleť zhoršila aj na tvári a dokonca mi vybilo páru vyrážiek aj na chrbáte či hrudi, čo som predtým nemala. Počkať a užívať ju ďalej? Alebo ju vysadiť? Osobne ju chcem vymeniť, ale neviem či dobrať celé balenie na mesiac, alebo to prestať brať už skôr.

lioness_01

brať HAK kvôli akné je blbosť ani nie tak preto, že si zničíš zdravie (rovnako si ho zničíš, keď berieš aj proti neželanámu tehotenstvu - je to rovnaká blbosť), ale preto, lebo HAK ti akné nevylieči... ak ju po XY rokoch vysadíš, budeš mať akné oveľa horšie

niekto

musis dobrat blistro lebo si rozhasis cyklus
chod k lekarovi nech ti skusi dat inu

osobne si myslim ze brat hak kvoli akne este k tomu kvoli lahkemu je totalna blbost znicis si zdravie a potom sa budes cudovat ...
www.lpp.sk

www.zdravie.sk

www.zdravie.sk