mam malo znamych =(

Príspevok v téme: mam malo znamych =(
nemozna9990

ide o to ze mam velmi malo znamych..alebo teda ludi co mozem nazvat kamaratmi..a z toho dovodu sa bojim si napr zalozit fb (aj ked ma iny nan nahovaraju a aj by som chcela), alebo zverejnovat priatelov, aby si o mne nemysleli ze som az taka bez znamosti..tento rok som isla na ss, tu hned uz kazdy chcel fb sem, fb tam, ja mam akurat pokec a icq, aby aspon nieco som mala a nechcem aby kazdy videl ze som zase daka taka chudinka..neviem ako sa zoznamit s ludmi mimo skoly, zo zs z triedy, velku vacsinu mat v priateloch nepotrebujem, lebo mojimi prioatelmi nikdy neboli, len par ludi v triede a potom dalsich par co mam este aj teraz mimo skoly ..chystam sa zacat chodit na tanecnu, teda vlastne na dve, dalej viacej chodit do mesta a na zabavu, doteraz som nemohla lebo som nemala vek a tak dufam ze sa to zlepsi a budem mat viacej priatelov, aby som sa zase seba nemohla hanbit..viem ze je to hlupost ale neda mi to..:(

lulu22

nemozna, toto ta naozaj trapi? priznam sa, ze zo zaciatku, ked som sa zaregistrovala na FB,tak tiez som preklikavala medzi kamošmi a pozerala, že kto ich má viac :D ale ja osobne nie som ten typ, že si pridávam kamoškiných známych, či tak.. ale len ak ho/ju poznám a viem, že si aj napíšeme. a ked nie, tak ja som časom tiež vymazávala kontakty. môj ex má okolo 560priatelov na fb a to som sa ho pytala, že načo ich tam tolko máš?! že aj tak si určite s každým nemôže písať a tak, povedal, že no a čo, ved to je jedno.. mi to pripadá tak, že čím viac priateľov mám=tým viac komentárov očakávam :D

M74

No ja som si myslel, že na FB budem mať dvoch priateľov a po pár mesiacoch ich mám už 8 :-) A aj tak je mi to jedno, nejako sa tam neangažujem, občas si pozriem nejaké fotky a pod.
Objavil som aj dosť všeliakých bývalích spolužiakov, ale nemám potrebu sa s každým kontaktovať. Takže keby som chcel tak to číslo počtu priateľov je vyššie. Ale ako tu už bolo povedané, menej je niekedy viac. Ak sa bojíš že to číslo bude nízke, tak sa neboj, naklikať si tam všeliakých "cudzích" ludí nie je až taký problém.

jejda

Preboha vklude si zaloz fb jedine v com je problem je to,ze sa bojis,ze budes mat "nizke cislo priatelov" co je uplna hlupost.

poznam kopu ludi co maju 500-600 priatelov a 90% znich ani nepoznaju. A kopa ludi si prida dakoho a potom snim uz ziadny iny kontakt nema cize akurat ma +1 cislo na pocte priatelov, cize o com to je?

Bud rada,ze tam budes mat par ludi a tych par mozes volat kamarati/priatelia:)

GiovanniX

ja zaradom odmietam pridania do priatelov,toho koho poznam,mi nie je kamos,kamoska,hned...ja vyhradne len kamaratov/ky tam mam.Mam rad vo vsetkom poriadok.

0vecka

raz som bol an jednej party boli tam aj tri holky s ktorymi som okrem cau a predstavenia sa neprehodil ani jedno slovo a vsetky si ma pridali na FB ... a ked si skusis pridat nahodnych ludi tak na 50% si ta pridaju....

lost

Radsej 1 REALNY ako 10000 FAKE...

Myslim ze o nic neprichadzas, ak nemas na FB 200 kamosov, respektive ak nemas FB vobec.. FB je svinstvo aj tak ;)

mat 1000 a viac ludi v kontak liste na MSN, ICQ, alebo FB, cokolvek ine.. je uplne nanic pretoze:
1. bud kazdy otravuje s niecim, LEN ked potrebuje pomoc, inac ta nepozna - neodpisuje
2. aj keby si mala 72 hodiny den a disponovala s teleportom, nebolo by fyzikalne a ani mentalne mozne udrzat si tak vela REALNYCH kamaratov.. To nejde uz ani nad 10-20..
Teda ak realny kamarat = venujem mu 1 den na 1 vylet, tak by si musela behat tak brutalne aktivne a casto, ze ti na nic ine (ani na spanok, nieto este na skolu-pracu) nezostane cas..

Preto je lepsie, podla mna, mat do 5, ale extremne dobrych kamosov :)

katka...

Ti co tam maju 100, 200 priatelov, tak sa realne poznaju a stretavaju mozno s desiatimi. Ludia si tam pridavaju hocikoho aj koho nepoznaju. Nemas sa zaco hanbit.