Chcem pribať

TrainingBoy

vcera mi blbol net, z nejakeho zazracneho dovodu som mal prednastaveny DNS na konkretnu adresu...
nehovorim ze si leniva, ale jedlo by malo byt prakticke :) no kazein je najlepsi, ale nevadi ak si das nieco ine, napriklad tuniaka, daj si okolo toho nejaku zeleninu, pridaj trosku olivoveho oleja a mozes to zajest kuskom chleba

zidulka

Ahoj. Možem odporučiť výživové doplnky na prírodnej báze. posilnia organizmus a hlavne dodajú telu všetky živiny tak sa telo stabilizuje. zidulka1@azet.sk

jojkaaaa

TrainingBoy

ja som v podstate alergicka aj na laktozu,co je v mlieku:D,cize to vobec nepijem,obcas to sojove v prasku,najprv to bol grc,ale teraz mi uz zacalo chutit
..a s tou upravou jedla je to tak,ze to mi nedovoluju moznosti a nie moja lenivost:P

TrainingBoy

viem presne co myslis, nieco prakticke, aby clovek nestracal tolko casu pripravou, tiez nemam rad ked niektore jedla trvaju pridlho ... hm, tak skus napriklad pohar polotucneho, alebo plnotucneho mlieka pred spanim a k tomu nejake keksy .. nie je to sice vela, ale lepsie ako ostat hladny .. su aj ine moznosti, len ma akurat nic nenapada :) no to mlieko je dobre
simka asi ostaneme radsej pri tych kolacoch, no ked to tak vezmes tak drozdie je zdrave, dava sa do kolacov tak aj tie su potom zdrave ;)

jojkaaaa

TrainingBoy

a co take vecer pred spanim?
porad nieco konkretne,ale nieco take,co sa nemusi tepelne spracuvavat,v podstate,co sa celkovo nemusi spracuvavat:)

simka111

To je dokaz toho ze neje na bezne jedenie len do kolacov aby kysli :D :D,ja si z neho robim len masku na plet... to ma dobry ucinok

TrainingBoy

Hm :), no tak to som sa netrafil :) ale to ti nechuti ani taky sladky tvaroh? sak ja som odmalicka jedol rozne tvarohy ako termix a pod. a nikdy som to nechcel jest s pecivom, lebo mi to tak chutilo :D
ten med a orechy bol len priklad, islo mi hlavne o sacharidy a tuky a aby to dobre chutilo, mozes kludne aj obycajny cukor a popripade aj nejake ovsene vlocky, ktore obsahuju komplexne sacharidy ... len ten tuk ... hm .. no ... nic ma nenapada :D ... kedze si hovorila ze si na intraku .. kazdopadne je dobre dat si nieco aj pred spanim, aby si mala energiu a sacharidy sa ti mozu menit na tuk
simka len nie vzdy vsetko co citame je pravda, zial ... netvrdim ze toto nie je, ale nezda sa mi to .. v drozdi su najma kvasinky, ak by tam boli plesne, tak by to vyzeralo ako niva, ci? :D

simka111

Ja som citala ze obycajne drozdie v kocke ktore sa da kupt v beznych potravinach vo velkom mnozstve sposobuje plesne na crevach ale to pochutkove zo zdravej vyzivy nie pretoze je nejako prirodne upravene :D

jojkaaaa

TrainingBoy

toto bude ozaj asi velka ironia,ale ja som na orechy i med alergicka a tvaroh mi nechuti:D

ale skusim zvecsovat porcie, i ked to bude tazke,pretoze som na intraku a tam davaju kazdemu rovnake porcie:P..cize si budem dokupovat jedlo a stale budem nieco chrumat