Hnedý výtok po menstruacii

Erika321

Baby to nič neni, je to normálne. Ja to mam 4 dní celkom intenzívne, 5.den skoro nič a ešte 6.den celý mam takéto špinenie. Každá to ma síce inak, ale toto je v poriadku.

petronneta

MM, za deň menštruácie sa považuje 24 hodín. Od stredy 22 hodín do štvrtku 22 hodín je to 1. deň, do piatku 22. hodiny 2. deň a sobotu do 22. hodiny 3. deň, žiadne 2 dni nič, ale deň nič - v nedeľu a dnes 5. deň trochu špinenia, takže je všetko v norme a v poriadku, menštruácia trvá normálne 4-7 dní a na konci je špinenie, môže byť po troche pauzy.

MM89

Dobrý deň
Ja by som sa chcela opýtať prišla my menštruácia v stredu večer okolo 22:00 a skončila my v sobotu dva dni nič a a dnes v pondelok som mala hnedý až slizký výtok. Ú lekára som už objednaná ale až o týždeň a neviem co to je viete my niekto poradiť čo to môže byť? Dakujem

MM89

Dobrý deň
Ja by som sa chcela opýtať prišla my menštruácia v stredu večer okolo 22:00 a skončila my v sobotu dva dni nič a a dnes v pondelok som mala hnedý až slizký výtok. Ú lekára som už objednaná ale až o týždeň a neviem co to je viete my niekto poradiť čo to môže byť? Dakujem

nika98

Ahojte, ja som mala menzes od 13.9, čiže pred 10timi dňami, trval mi 4 dni ako obvykle, ale celých 7 dní už mám hnedý, krvavý výtok, celý čas trvá od menzesu. Už jeden týždeň a neviem čo to môže znamenať.

nika98

Ahojte, ja som mala menzes od 13.9, čiže pred 10timi dňami, trval mi 4 dni ako obvykle, ale celých 7 dní už mám hnedý, krvavý výtok, celý čas trvá od menzesu. Už jeden týždeň a neviem čo to môže znamenať.

bebe_reha

Už 4 po menštruacii mam hnedy vytok ( nazyvany špinenie) a dosť sa bojim, že mam ďalši problem a dufam že nejde o nič važne..