tehotenské nohavice

isabella

usiko, zrovna vcera som si bola kupit take teplaky (2ks) ake si spominala a neviem si vynachvalit, nic netlaci a ani nie je vidno, ze su to teplaky, este som si kupila tehotensky pas, ked uz velmi tie tehu nohavice neplanujem, tak nech mam... inak jedny tehu nohavice som v obchode videla a je to fakt ako vrece... vobec netusim ako by som sa v tom citila

mirka 23

3-6 eur? No vau.. to aby som popozerala? Takže som dobra, ked sa v 23. týždni v pohode vojdem do svojich rifli.. aj ked je pravda, že ich mam niekolko velkosti, lebo mne vaha koliše, tak mam trocha volnejšie. A tiež by som brala nejake nohavice, ale zatial pokial mam v čom chodiť, tak to neriešim.
Usiko a to aky kočiar si si vybrala? Ten vysnivany myslim... to znie celkom dobre, presne take niečo by som brala. A aku značku? No o kočiari Tako som nepočula, ja som rozmyšlala nad Peg peregom, Maxi Cosi alebo prinajhoršom Chicco.
A inak je to blbe, ale svokra vravela, že kupi kočiar vnučke, tak neviem ako to bude, ak je to nahodou chlapec:-)))) Ale verim, že aj tak prispeje, ona je žgrloš, len tak nam prachy neda, ale ked ide o vnuča, tak to sa da z nej vytiahnuť :-) Inak je v pohode. Vo štvrtok idem na ultrazvuk, čo som mala mať v 20tt, tak som sama zvedava, čo to bude.
A na vecičky si nepotrpim, doma nech ma malinke pohodlne bavlnene ale na vonku by som chcela jednu dve veci značkove :-)

isabella

dakujem usiko, asi pojdem popozerat po obchodoch, uz myslim viem ake mas na mysli... vidis, mam este aj vyhodu, ze chlap ma taky vkus aky ma :-D

usiko

isabella, sak normalne z cinaku mam take, vypada to jak teplaky ale nie je to hruba teplakovina, ale normalne, rovne teplaky z tenkej padavej bavlny...na pase vzadu zvonka maju obvykle nejaky napis.....mam ich 4, rozne farby, prve som kupila tusim pred 2 rokmi......vpredu to ma aj snurky, ale su zbytocne.....ked na to das tricko dlhsie, tak pod pas, alebo nizsie, prestrihnute pod prsiami, ake sa teraz nosia uz par rokov /aj netehule/, tak nikto nevie, ze to su teplaky...dokonca som v tom bola aj ako predsednicka na maturite:-))) vypada to dobre a je to poddajne.....mam ich rada a sokm stastna ze som ich objavila, lebo inak neviem, co by som nosila...a stoja cca od 3 do 6 eur..podla tho, kde kupis.....

ja som svoje rifle mohla nosit do asi tak konca 4 mesiaca, alebo este trochu dlhsie a potom uz vobec..postupne som vyradovala zo satnika nepouzitelne veci a ostali mi len tieto nohavice, a sukne kratke s pruznym pasom.......moj drahy ma nemozny vkus, kebyze aspon kapsace nosil, tak mu ich slohnem, ale ked on je taka konzerva, takze tam sa ja neuzivim....

isabella

jalenja, prepac, aj ja sa sem troska naburam...
usiko, ja si vobec neviem predstavit ake to mas nohavice na mysli, ja som si pomaly uz aj chcela kupit tehu nohavice, bo do svojich sa nezmestim, ja mam totiz zapinanie na pase a aj ked som pribrala len nejake 3-4kg, tak sa do nich nijako neobleciem a zatial nosim manzelove kapsace, tam je totiz na brusko miesta dost a to som len v piatom, resp. koncim 19tt... lenze ja som este tehotenske nebola ani pozerat a to co ste napisali ma dost odradilo :-///

usiko

jaLENja,

aj odo mna prepac ze sme sa ti tu naburali.....

POcuvaj,ale fakt v tehot. nohaviciach nevypada zena vabne....poskusaj v roznych obchodoch kadejeke bavlnene padave veci,vies aka budes pekna? a co viac, tak su velmi pohodlne....ja tiez bezne nosim cislo 34, 36 a zaobidem sa aj teraz v 8. mesiaci bez tehu nophavic a ani ich nejdem kupovat......v tom zena vypada ako vo vreci a este to stoji povascine dost prachov a vyuzijes par mesiacov?

usiko

mirka,

joj, ta to mas o inom!!!:-)))ked kupuje svokra, tak chci len ten najlepsi a najdrahsi...to je jasne, ja by som tak urobila...ale kedze my sme si cvakali sami, tak sme si uvedomili, ze taky kociar, aky som chcela /lahky, trojkolesovy, vhodny aj na korculovanie, s velkymi nafukovacimi kolesami, 3 kombi/ a znackovy vo vraj v najvyssej kvalite je 2x taky drahy ako ten nas...ale nie je 2x taky dobry...takze ta cena je neprimerana....preto sme sli touto cestou.....

Oblecko ti podla mna aj tak podonasaju ludia, co ti pridu babo pozriet, mne tiez takze ratam s tym, ze niektore veci na malu ani raz nenavleciem....

A ak mas viac casu, a chces znackovy kocik, tak chod pokerovat a poskusat nejaky do predajni a radsej si ho objednajte cez net, da sa usetrit niekedy aj 50 a viac eur.....ale ked je to svokre jedno, tak nechaj tak....moja svokra nekupila este ani jednu plienku, moja mama dochodkyna uz investovala okolo 100 eur do malickej...to je nepomer, ze?

jaLENja

nevadí...
Ja som zas iný prípad, lebo ako som povedala, do bežných vecí sa už nezmestím, lebo mám veľkosť 34-36 a už mi fakt rastie bruško, skoro to vidno.. Ale aj moja sestra už vyzerala v treťom mesiaci ako v šiestom :)
Kočiar som si už tiež pozerala a ak chceš značkový napr. TAKO za dobrú cenu, mrkni svetkocikov.sk, tak nie sú zase až také drahé, ako v kamenných obchodoch.
Nakoniec som si objednala tehotenský pás, lebo mám aj problémy s obličkami ( pomaly pracujú, čím ďalej tým pomalšie), tak nechcem v žiadnom prípade prechladnúť. Navyše, je to vytúžené dieťa a zázrak pri moje diagnóze :)