Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"ked to najmenej cakas v tedy to pride"

Príspevok v téme: "ked to najmenej cakas v tedy to pride"
Brenda

chcela by som chalana viem znie to tak decky ale chyba mi ta laska a objatie a vsetko co k tomu este patri...mala som teraz obdobie ze nikoho nechem ale to obdobie je prec a ja tuzim po niekom blizkom..a neviem co mam uz robit..viem ze pravidlo "ked to najmenej cakas vtedy to pride" plati a je to aj pravda ale ja teraz po niekom tuzim a ked budem stale na to mysliet tak to nepride...som uz asi zufala...:((

zazula25

kubes: tu nejde o oslovovanie :)) s tym ja napriklad nemam problem (oslovuju ma casto a ked treba, viem aj sama zacat rozhovor)...ale o taku tu "iskru"...to je nieco, co musi prist "samo", to sa neda privolat ani hladat...

Kubes

práveže nemusíte čakať, jasné je blbosť dávať si ultimátum že dnes niekoho zbalím, ale na druhú stranu nečakajte kým vás niekto osloví, veľa dobrých chalanov je od prírody trochu hanblivých takže ak je vám sympatický pomôžte mu .. možno to nevíde okamžite, ale je to určite lepšie ako iba čakať donekonečna .. máme 21. storočie ;)

zazula25

nie je to detske...ja som "stara koza" a tiez mi chyba laska...ale naozaj to netreba silit, ja uz som aj bola na par schodzkach a nebolo to "ono"...asi musime cakat, kym si nas to znovu najde :))

Brenda

leerka: ja to viem a to ma stve....lebo viem ze ked budem chcet tak to nedojde a akonahle prestanem na to myslet tak to pride a teraz mam blbe obdobie ze chcem vztah a viem ze nepride..lebo to chcem..:D

Slavien.

Mne tiež chýba objatie, niekedy mam pocit, že už to nevydržím. Niekedy by som chcel plakať ale už toho vôbec niesom schopný.
A teraz sa mi ešte posunul začiatok semestra čo znamená dalšie dva týždne utrpenie s rodičmi.

leerka

to je sice pekne, ze niekoho chces, ale ked to budes silit, tak to moze mat presen opacny efekt a to bud, ze si nikoho naozaj nenajdes, alebo si najdes niekoho akoby nasilu ..a to je este vacsia blbost

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"ked to najmenej cakas v tedy to pride" - Fórum - ZDRAVIE.sk