Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sampony, sprchove gely, mydla a starnutie pokozky

Príspevok v téme: sampony, sprchove gely, mydla a starnutie pokozky
rwww

Sampony, sprchove gely, mydla a kazdodenne umyvanie sa tymito pripravkami sposobuju vysusovanie a starnutie pokozky. Pokozka ma byt prirodzene mastna. Caste umyvanie sa tymito pripravkami moze sposobit, ze ludia v 20/30-ke vyzeraju ako keby mali 40 a viac. Ako sa umyvat nejak rozumnejsie? Pravidelna hygiena je dolezita, ale nechcem sa umyvat chemickymi pripravkami.

AdamKrt

Tiez, ked kupujem tekute mydlo a umyvam si ruky, stale ich mam suche. Pritom z bezneho tuheho mydla nemam problem.

Mate niekto odskusanu nejaku dobru znacku tekuteho mydla, vacsie balenie, povedzme cca 1L, ktore nie su nejak drahe ?

kikus678

ja som predtym pouzivala lacne sprchovacie gely z avonu, ktore krasne vonali. po jednej prednaske prirodnych kozmetik som skoncovala s avonom a som rada ze sa mi neurobila alergia alebo nieco horsie. ked som pocula ako pri nizkych vyrobnych nakladoch dokazu vyrobit sprchovaci gel, ktory ma viacej skodlivin ako prospesnych latok, tak som mala dost. pouzivam uz iba sprchovacie gely a sampony certifikovanej prirodnej kozmetiky, kde viem ze ich vyroba presla minimalnym lisovanim a prirodne oleje tam ostali.

JaCa

Inak ja som tiez nad tymto rozmyslala a preto sa poslednu dobu sprchujem bio mydlom...je plne prirodnych olejov a pokozka je potom taka hladsia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sampony, sprchove gely, mydla a starnutie pokozky - Fórum - ZDRAVIE.sk