Boli ma zub..

Príspevok v téme: Boli ma zub..
kuukuuk

Mám takýto problém. 25. augusta mi ťahali nerv z 36tky. 27meho som bola na prečistenie, potom ma to neskutočne bolelo. Vybrala som 1 balenie antibiotík Dalacin 300 mg. Na ďalšie prečistenie som sa dostala tento štvrtok. Lenže teraz ma bolí zub, či skôr mám tam zápaľ. Lieky proti bolesti mi ani nezaberajú. TAk neviem čo mam robiť :(.... Treba mi prežiť ešte jeden deň ... čo mi pomôže ? :( nejaký domáci recept ?

usiko

mne sa stalo podobne a potom druhy lekar zistil,ze ten predchadzajuci mi v oboch zuboch /jeden mi vyvrtala vybral nerv omylom/ nechal kusky nervu, ktore tam este boli ako tak aktivne...keby to ten druhy dokladne nevycistil, tak mi to tam hnije a pridem o hodne viac zubov...su zubari a zubari..co uz.....chod na rontgen urcite...moj zubar /to bol ten druhy /ho ma, takze potom co vybral tie zvysky, mi tp zrontgenovala atk si bol isty, ze je vsetko von.....k tomu fuserovi som sa nikdy nevratila....

kuukuuk

tak mna ja prestal bolieť, len vždy ked mi ho prečistili tak ma začal zase bolieť... akoby mi to tam narušili... mam lístok na RTG možno mi niečo ukáže ...

granka :o)

presne toto som si pred dvoma týždnami prežila aj ja. Keďže zub neprestával bolieť, aj po vytiahnutí nervov, tak mi ho vytrhli. Antibiotiká Dalacin, mi pomáhajú dobre zahojiť ranu...

mate59

skús si dať Coxtral,ten zaberá na všetko v hlave,mne funguje,stačia 2 tabletky na deň,kým sa dostaneš k zubárovi,alebo si to chladiť zvonka.