Najlepší Gynekolog v NR

cicka-micka

no ja osobne Krjaka neodporučam..išla som tam prvý krát, predtým som ešte nebola u žiadneho gynekologa, na smrť ma vystrašil, jeho správanie nebolo vobec ohladuplne, skor som mala pocit, že sa ma chce čím skor zbaviť, no skrátka bezcitný prístup, neprofesionálny..sestrička v poho..ale on..nahovoril mi také bláboly..že ja som došla domov..a napisala mame list že v živote nebudem moct mat deti..čo mi on natáral..išla som k druhému...pod ktorý obvod patríme..a ten mi to práveže vyvrátil..tak som to dala ešte jednému známemu a ten potvrdil že Krjak ma len vystrašil a natáral mi totálne nezmysly..si asi viete predstavit ako som sa cítila ked som od neho odišla po prvý krát, neskúsená...mala som chut podat na neho sťažnosť..

civediamo

a kamošky chodia kam?podla mna vela zaleži aj na vybaveni ambulancie,ten ku ktoremu chodim ma aj sono a to je velka vyhoda ked som bola tehotna nemusela som behat kvoli tomu,ale to ešte ty neriešiš ale sono sa využiva aj pri bežnom vyštreni,cysty a tak....neviem či ti tu vela žien poradi,skor sa popytaj znamych,nemyslim že by ti neporadili,,,len nie k tomu novemu na klokočinu čo je za dr.čecha,ten ani v 3mesiaci nevie či je žena tehotna,no ved sa chlapec časom nauči nie?:))

xaraa

Poradí, prosím, ešte niekto? Som z Nitry a tiež sa chystám po 1x. S kým ste boli spokojné, alebo koho isto nie?

civediamo

nanuška-každa si povie svoj nazor ale ja chodim ku dr.Krjakovi a som velmi spokojna,vždy sa možem spytat na čokolvek nikdy ma neodbil,praveže ked som sa nič nepytala spytal sa či už nechcem nič vediet,a čo sa tyka vyšetrenia je to citlivy lekar,lebo som zažila aj ineho a to bol ako mäsiar,,,všetky vyšetrenia urobi,nikdy som nemala problem,,,