Čisto hypoteticky

Príspevok v téme: Čisto hypoteticky
kvapkarosy

Stretla som sa s kamoškou, s kt. sa vidíme tak 4x do roka. Rozprávali sme sa, pochváli sa novým priateľom, povedala, že sa s ním spoznala na jednej zoznamke. Keďže som vtedy bola sama, navrhla mi, aby som sa tam zaregistrovala. Urobila som a po čase som sa zoznámila s jedným chlapcom. Po pol roku sme sa stretli s kamoškou zas, bavili sme sa o chlapoch a pýtala sa ma, či som bola tej zoznamke a tak som jej povedala, čo a ako...Pýtala sa na jeho nick, lebo ževraj tam dosť ľudí z nášho mesta pozná...A tak sme zistili, že aj ona ho pozná,... nikdy sa nestretli, len si dávnejšie písali, keď ona nepoznala ešte svojho priateľa.....Tak som jej povedala, že teda niekedy dáme spoločné stretnutie, že bude mať príležitosť sa s ním spoznať...a ona na to, že aby som mu to dopredu nehovorila, že mu spravíme prekvapko.....Súhlasila som, aj ja som sa tešila, ako sa bude tváriť, keď mu ju predstavím. ...Ale, rozišli sme sa. Takže zoznámenie sa nekonalo.........
Po nejakom čase sa mi ona priznala, že keď sa dozvedela o našom rozchode, tak mu napísala a chcela od neho vyzvedieť, čo sa stalo ( lebo sa jej to nezdalo, keď som jej povedala, že kvôli čomu sme sa rozišli)...najprv vraj na to išla okľukou, ale keď nič nechcel prezradiť, tak mu napísala, že ma pozná, že vie, že sme boli spolu a že sa z nás tešila a je jej to ľúto, že sme sa rozišli. Vraj mu to napísala, ako ospravedlnenie, že mu to zatajovala a nepovedala skôr....a on sa jej vraj odvtedy neozval a ona sa mi teraz priznala, že mu to napísala bez môjho vedomia a teraz vraj nevie, či je nahnevaný, že mu to povedala, alebo nepovedala a teraz nevie, čo ......

Ako - ja to nemienim nijak riešiť, nie som s ním už v kontakte.

Ale čo si myslíte vy?.....Ako to mohol zobrať? Je podľa vás nahnevaný na ňu, na mňa, alebo mu je to jedno?
Čisto hypoteticky. :-)

esperanta

cisto hypoteticky - aj ked pises, ze to nemienis riesit, uz len tymto to riesis......
asi vas ma uz obidvoch plne zuby :)