téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

iwus93

a ešte sa môžem spýtať Watermelon že či máš priateľa. Pýtam sa to preto, lebo neviem ako mám vyriešiť situáciu, keď sa stanem vitariánkou a môj priateľ bude mäsožravec. To bude také divné že ja budem jesť nejaké šaláty alebo rôzne druhy ovocia a on iné, mäsko, ryža atd. No a ked budeme mať deti, tak tie sa budú pýtať že prečo jeme každý niečo iné. Ja chcem viesť moje deti k vitariánstvu, ale neviem či bude súhlasiť s tým aj môj partner a budú zato hádky :(

iwus93

mňaam Watermelon aké dobré recepty sem dávaš:) už si len mixér musím zadovážiť a robiť také pochutinky aké robíš ty :)
pozerala som si jedno video čo si sem pridala už asi tak pred 4 mesiacmi, ako týrajú zvieratá v Ohiu, no hnus, radšej som sa odhlásila z obeda v škole, keď bude mäso, je to smutné :(

watermelon

pred chvilou som si spravila stavu z pomarancov a kaktusovych fig a potom zo salatu, jablk a mrkvy - a teraz sa citim vynikajuco a mam energiu aj za piatich. To sa babatku urcite paci tolko vitaminov.

watermelon

alchamilka, neviem na akych strankach si bola, ale pozri si aj 30bananasaday - zadaj si do vyhladavaca before and after photos, su tam krasni svalnati muzi a stihle zeny (tiez niektore svalnate), ale ako hovori Laco je to o zdravi a nie o vahe. Co mna zaujima ci som pre niekoho stihla ci tucna, mne ide o to, ze konecne som na tejto strave ZDRAVA!!!!

Laco24

ved predsa pri vita nejde o to len byt štíhly... ludia majú byt zdravý a k tomu prislúcha aj zdravá primeraná hmotnost

alchamilka

teraz som si spravila smoothie :) mango , papaja , banán , čučoriedky... ale mala by som chuť na jahodový ;) dakujem teda watermelon , ale čo som si pozerala ľudí na vita nevyzerali moc štíhli skôr priemerny

watermelon

iwus: uz aj toto som pisala, ked nedokazes naraz zjest kilo, tak zjedz kolko vladzes, zjedz pol kila, 250 g, a o hodku, dve zjedz nieco dalsie, ten zaludok sa po case prisposobi. Na toto su velmi dobre smoothies, doplnis nimi to, co nedokazes pozut.
Ja teraz jem na kila mandarinky mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

watermelon

niektore B sa tvoria aj v zdravych crevach a ked jem 2100 kalorii z ovocia denne, tak tych Bciek nahrabem habadej, toho sa nebojte, podvyziveni su prave vsezravci, na vitarianstve sa to neda. Ano prijimame menej niektorych vitaminov, ako je urcena denna davka, ale nezabudnite ze tu dennu davku urcili doktori a to pre "normalne" sa stravujucich ludi. My toho potrebujeme menej lebo neprijimame toxiny, rakovinotvorne latky, a vsetko to ostatne, co telu skodi. Navyse prijimame ovocim xy veci, co ani neboli objavene, plus enzymy, to vsezravci, ktori zjedia jedno jablko denne sa potrebuju dopovat umelymi vitaminmi.

watermelon

uz som to x krat pisala a nechcem sa vkuse opakovat: Z OVOCIA SA NEPRIBERA, NIE JE SANCA TO BY STE HO MUSELI JEST NA TONY - VIAC AKO 4000 - 5000 KALORII DENNE A MAT SEDAVY SPOSOB ZIVOTA, PROSIM VAZNE BABY TO CO SA PISE VSADE NA NETE SU STRASNE BLBOSTI, PRIBERA SA Z TOHO OSTATNEHO JEDLA, CO VSETCI JEDIA - MASKO, SYRY, CHLEBA, SLADKOSTI A POTOM SA BOJA DAT SI NA VECERU CHUDATKA JEDNO JABLKO LEBO PRAVE Z TOHO PRIBERU. VED UZ LOGIKA MI DA ZE TO JE JE.NUTE ZMYSLANIE, SORRY, ALE TIETO RECI MA VEDIA STRASNE VYTOCIT. aj to ze nejest ovocie po urcitej hodine, kde v prirode ste videli zviera ktore je do 15 hod. byliny a potom sa oddava niecomu inemu, toto vsetko su nezmysly vymyslene ludmi, asi sa nudia