téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

watermelon

www.30bananasaday.com
www.30bananasaday.com
tuto temu vlastne rozoberaju zeny na vsetkych forach o surovej strave az na to, ze na ine ti neviem dat link bez toho aby som sa prihlasila...
prijemne citanie alchamilka

watermelon

ano mnohym zenam sa vyrazne skratila menstruacia na 1 - 2 dni a dokonca aj iba na niekolkohod. spinenie, ci uplne zmizla. tu je o tom velmi podrobny text po anglicky debbietookrawforlife.blogspot.com a vidim ze BJ uz dobre zareagoval.
Ja nie som doktorka cize je jasne, ze sa tu do mna vsetky velmi mudre zeny obuju, ale nam najpribuznejsie tvory gorily a atd v dzungli nekrvacaju, lepsie povedane nezistilo sa ze by krvacali. Stravuju sa surovo, tak ako by sme sa zrejme aj my v idealnych podmienkach mali stravovat.
V kazdom pripade, skus zaradit do stravy co najviac suroveho ovocia a zeleniny, a obmedz tuky a uvidis, ze sa to zlepsi. ALe nestane sa to hned, prejde par cyklov, kde ani neuvidis zmenu alebo len malu. TO bude trvat, kym sa telo zbavi toxinov, zavisi to od veku od tvojej predoslej stravy, od vsetkeho mozneho.
tu su dalsie stranky, kde sa tato tema rozobera www.30bananasaday.com
www.30bananasaday.com