Otazka pre muzov: Ako by mala vyzerat vasa vysnivana zena?

Leela333

ruža, lenže prostredie, v ktorom vyrastáme tiež formuje našu osobnosť, čiže naozaj to akí sme závisí aj od miesta, z ktorého pochádzame.

Slecna A., s tými zemiakmi si ma fakt rozosmiala, netušila som, že v BA je to až takýto extrém.

ruža

No podla mna to je stale len o ludoch.A nie podla toho kto odkial pochadza.Ale je pravda ze skor vela zien ako muzov sa vedia povysovat nad tym odkial su.Muzi ktory sa vyvysuju su vynimky-skor by som povedala ze zeny sa vyvysuju viac. Zazila som aj ja take nieco.
Ked som byvala v CZ tak pravy cech odsudzoval SLOVAKOV/cest vinimky/ale zasa TVRDILI ZE NA VYCHODE SU NAJKRAJSIE ZENY.
Ked som byvala na zap.slovensku odsudzovali vychodniarov.
Momentalne zijem na vychode a vychodniar odsudzuje vychodniara a aj inych krajanov/zasa cest vinimky/
Takze nie je to o tom odkial pochadzame ale o tom AKY SME LUDIA.......

Slecna A.

juchu, ideme riesit ludi z BA? :D
Viem ako to myslis Beskyd. Pridam sa...Pochadzam z tak carovnej a krasnej dedinky, ze mi to casto ludia az zavidia :)Ked poviem odkial som, kazdy odpovie - jeeeeeej :D No zijem na striedacku v BA uz pomaly 11-12 rokov. Odisla som tam na strednu, neskor vyska, teraz sa tam snazim cosi zarobit. Ked som v 15 prisla byvat do tohto mesta, naozaj som si pripadala ako Alenka v krajine zazrakov...zvlastna mentalita, to priserne "nekanie", polovica spoluziakov gayov (nic proti, ale predsa len, som dievca z dediny, vidiet gaya bol zazitok :D). Kazdy sa ku mne spraval sebecky, nie raz sa stalo, ze sme s kamoskou natrafili na dakeho uchyla, co si to priamo pri nas veselo robil, na zastavke za bieleho dna...nie raz som utekala podvecer zo skoly, lebo niekto bezal za mnou s nozom (raz to bolo romske dieta, raz daky chalan...) Ja nehovorim, ze toto sa napriklad na dedine nestava. Stava, samozrejme, ale ked som videla, co sa deje v BA, pomyslela som si, ze je tam viac sibnutych ako v celej nasej dedine :D
Doteraz nemam z BA ziadne kamosky velke, ak mam priatelov, su to zvycajne pristahovani ludia. Ked som raz na byte zahlasila, ze si idem kupit zemiaky, aby som si z nich urobila hranolky, kamoska - blavacka sa ma spytala, ako to chcem preboha urobit, sak hranolky sa robia len z kupenych hranoliek mrazenych. Ci mi nesibe, sak to nie je zo zemiakov......:D :D A takychto situacii bolo xymilion. Za tych 11 rokov som spoznala mnohe baby a nechcem vsetky hadzat do jedneho vreca, ale...bohuzial, skutocne som za tu dobu nespoznala taku, co by bolo prakticky zdatna aj do zivota, nielen na discoteku :)
Tymto vsetkym chcem povedat, ze urcite sa najdu aj vynimky, ale ja som sa s nimi nestretla :) A som hrda na to, ze som nikdy "nenekala" a nikdy sa neopicila po blavackach ako dake slecny vychodniarky :D Ked ich pocujem, je mi spatneeeee :D Bohuzial BA potrebujeme, dava nam mnohym pracu, ale..zit tam nechcem, preto sa uz o par mesiacov nadobro stahujem :)
Chapem Beskyda o com hovori....je zle hadzat ludi do jedneho vreca, ale mnohi piseme len a len z vlastnych skusenosti a tie su taketo :)

beskyd

me.myself, mas bud malo odzite alebo si cely zivot v jednom prostredi a nemas s cim porovnavat, preto mas ten skresleny pohlad. BA alebo okolie BA, to mas z hladiska mentality a typu ludi jedno. tiez si nazor nevytvaram podla nakupnych centier, zazil som bratislavske zeny v skole (ZS, VS, na strednej som mal to stastie poznat baby z inych casti svk), na pracoviskach, na ulici aj na sportoviskach (len posilka) ako pises a vsade som z BA videl len umele sliepky, pripadne znudene poulicne vulgarne afektovane pipky alebo skrobene porcelanove figuriny, karieristky vsetky bez iskry, charizmy a zenskosti, ktore si akurat mozno mysleli ze ked si kupia drahe handry podla nejakeho casaku tak to z nich spravi neviemco, ale bolo to cele akurat na smiech. skoro kazda "anca z dediny" ich predci prirodzenstou a originalitou, vludnostou, laskavostou, nehovoriac o tom ze ta anca vie okrem nakupu v mc donald aj nieco uvarit, porobit a postarat sa. a to dokonca bez toho aby sa pri tom tvarila ako keby jej dakto zjedol obed, to tu v ba ale asi riesi malokto, tu skor ludia riesia z ktoreho roku ma telefon a kde kupila kabelku:) kazdemu podla gusta. ale za svojimi preferenciami si stojim a stale tvrdim ze 99% bratislavskych zenskych nesiaha priemernej mare z hornej marikovej ani po kolena.

me.myself

a ja zas nikoho s tou BA nechapem. sama som odtial, i ked vacsinu zivota byvam inde (blizke okolie) ale som tam viac-menej denne. a mam kamosky blavacky a su to uzasne baby, ziadne pipenky. praveze su asi najhorsie tie z celeho SVK co prisli robit do BA "karieru" alebo "celebritu" - rozumej, klofnut dakeho korena, co ich bude zivit. ja neviem, kde sa pohybujete, po akych castiach BA, lebo teda, ja stretavam normalne baby, ak pre vas je nakupne centrum vzorka bratislavskych bab, tak to je velmi od veci vzorka a kolko z tych afektovanych pipiek co tam cele dni kavickuju, lebo asi nemaju nic ine na robote su z celeho SVK! a nakupne centrum nie je cela BA a ani dokonca jej reprezentativna cast, skuste ist do skol, robot, sportovisk atd. a uvidite normalny svet. praveze ked dojde daka Anca z dediny tak si mysli, ze bude silno cool a blavacka, ked si odfarbi vlasy, napumpuje pery atd. polmetrove gelove nechty, to maju ale baby z casakov a medii, nie je to nutna podmienka existencie bratislavcanky. takze, ak stretavate len dake arogantne alebo umele zeny, je to len a len vasa vina, do akej spolocnosti chodite a s kym sa stretavate a koho si vsimate. normalnych bab je tam pozehnane, ako aj na celom svete a pipiek je tam tiez dost ale nie nejak vyrazne viac oproti zvysku SVK ci sveta, len sa to zda lebo pre mnohe je zivotnym cielom prist do BA, tak su tam koncentrovane, ale z celeho slovenska :D . tak uz prestante s tymi predpotopnymi nazormi, je to len o konkretnych ludoch a nie o dakych sprostych stereotypoch, ja tiez nehovorim, ze vsetci vychodniari su alkoholici (poznam dokonca aj presvedcenych abstinentov odtial, to je co?:D) a taktiez nie je kazda zena v BA pipka ci hlupana, len zato ze je pekna

vinea

Inak ja beskyda s tou BA chápem. V dávnejšej minulosti som mala taký ten nemilý zážitok nemilý s istou skupinou z BA (a zas buďme úprimní, oni sa tak zvláštne mimo BA správajú :D či na cestách a inde)) ). Odvtedy som sa celkovo ľuďom z BA radšej vyhýbala. Asi rok dozadu som zmenila zas názor...ale to sa týka skôr mužov než žien. Ženy sú tam veľmi zvláštne...myslím tie mladšie a v strednom veku. No a nedá sa zas všetko škatuľkovať takým tým spôsobom, že východ sú len alkáči, blaváci zas chrapúni atd atd :DD
Proste všetko závisí od konkrétnych jedincov...no tie ženy sú tam fakt veľmi veľmi zvláštne..

Aja02

Sejla, len som vyjadrila svoj názor. Keď zakladáš tému, tak musíš rátať aj s názormi, ktoré sa nezhodujú s tvojim presvedčením. Mimochodom, neviem, aké charakterné reči máš na mysli. To, že akceptujem každý názor je fakt. Nepotrebujem sa tu pretvarovať ani na nič hrať. Toto fórum neberiem vážne, ale to neznamená, že tu môže niekto do mňa bezdôvodne rýpať alebo urážať ma. Ak sa mieniš do mňa navážať aj nabudúce, v pohode, akceptujem to. Svedčí to len o tvojej inteligencií. Pekný večer. ;)

beskyd

ok, teraz uz hej:P nikdy nevies co vsetko su ludia schopni mysliet vazne:) okrem toho o nic nejde.. ale fakt by som strasne chcel taku zenu:) ..nist, s5 do reality.. pekny vecer