Otazka pre muzov: Ako by mala vyzerat vasa vysnivana zena?

Sejla

Aja, to, že si tam úplne hlúpo rýpala bez argumentov musíš uznať už veď :) Ani tá tvoja svätožiara ti nepomôže keď sa teraz ohadzuješ veľmi charakternými rečami:) A dobre, že si to tu neberieš osobne, takže ti nemôže ani vadiť, keď si niekto "rýpne" do teba:D

me.myself

beskyd,ok, len je to smiesne, ta BA poziadavka. ja keby som nahodou nasla svojho vysnivaneho muza, tak mi je jedno aj ci je z Antarktidy a to zimu priam neznasam, cize miesto pobytu/vyrastania podla mna do obrazu vysnivaneho partnera nepatri, tam skor tie fyzicko-psychicke predstavy, ale bydlisko? wtf??? :D

Aja02

Sejla,
1: Nezastupujem kresťanov. Do kostola nechodím, cirkev neuznávam, ale verím v Boha. Na tom nevidím nič zlé. ;)
2: So silikónmi problém nemám. Naozaj som napísala, že by som si ich dala spraviť, ale to neznamená, že si ich spraviť dám.
3: Nie som proti vegetariánom, akurát ste to vzali príliš osobne. Akceptujem každý názor a každého človeka.

Suma sumárum, nepotrebujem si tu nikoho škatuľkovať, narozdiel od teba. Sú témy, kde sa zhodneme, a kde sa nezhodneme, to ale neznamená, že budem to teba rýpať. Skús sa viac odosobniť. Je to len fórum. ;)

Sejla

Aja to vôbec nevadí, že sem nechodievaš často, si ľahko zapamätovatelná, keďže tu zastupuješ kresťanov, chceš silikóny, ale nemáš na to peniaze a posledne si samozvane chodíš rýpať do vegetariánov. Ty budeš presne ten typ čo opisuje beskyd :)

Slecna A.

Beskyd, precitala som tvoje "podiemky" na vysnivanu zenu mojmu priatelovi a povedal, ze to sedi na mna :D :D Vsetko sedi, aj tie deti. Netuzime zrovna s priatelom po nich :) Som len obcas vulgarna, takze predsa nie som ten tvoj "dokonaly typ" :D :D

beskyd

me.myself, ja by som bol len rad keby bolo takych zien viac ako chlapov:) fandim tej myslienke. aj ked neviem sa k tomu moc vyjadrit lebo chlapov takto neskumam, nevnimam.. s tou BA to smiesne neni nakolko mam zato ze miesto kde fungujes alebo sa vyvijas ovplyvnuje tvoju osobnost.. uz len preto ze 99% ludi ma potrebu zapadnut a ked zena zapadne do BA prostredia tak jej vyzor, prejav a charakter je v zasade v rozpore s tymi preferenciami ktore som pisal. to co som pisal vsetko splnam s vynimkou plnsej postavy, dlhsich vlasov a som z BA, takze potencialnu partnerku poziadam o milost:)okrem toho otazka stala tak, aka je vysnivana zena, to iste by som mohol napisat aj keby som nesplnal z uvedenych vlasnosti nic:)