Padanie vlasov

zanetaq

osobne mi pomohli amitamin® Hair Plus, su bez lepku a laktozy, mala som aj napriklad donnu ale za dva mesiace som nevidela ziadny vysledok

gustavko

čauko ako som guglil a hladal nejake info o rovnakom probleme ako si mal ty som a som nasiel tuto temu tak sa podelim...znama mi velmi odporuca folixil ze v rodine to niekomu pomohlo, za pokus nic nedam, chcem to skusit....nic ine mi nepomohlo

zu17

to neviem,ale podla mna skor len obycajne, bez prichute. :-) Skus si ich dat so skoricovym cukrom, ak ti to pomoze. :-D

elddir

ovsené vločky? to nemôže byť také jednoduché :) môžu byť aj tie čokoládové, čo si robím do mlieka? :)

zu17

normálne ovsené vločky - obyčajné, čo predávajú v obchodoch /tie staré, klasické/ Myslim, ze je to napisane aj na obale, ale moja teta ich kazde rano papa a mala uz take hrozne vlasy a toto jej pomohlo. Ma ich pevnejsie a uz jej ani tolko nepadaju. Ale je nutne uzivat dlhodobo - aspon 10 balickov vlociek.

lienkak

ahoj,
keď mi pár mesiacov po pôrode začali vypadávať vlasy, tak mi v lekárni odporučili užívať zinok - len neviem, či to zaberá aj u opačného pohlavia, každopádne mne to pomohlo :)