Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oral - zvláštny problém - je to normálne??

Príspevok v téme: Oral - zvláštny problém - je to normálne??
Beth

Mám taký nezvyčajný problém.

Môj priteľ sa nikdy nespraví pri orale. Ja som jeho prvá partnerka, ktorá mu oral vykonávala, a myslím, že chyba nie je vo mne, keďže mám už skúsenosti z predchádzajúceho vzťahu a môj ex sa nesťažoval, práve naopak....

Chcem teda vedieť, či sa to už niekomu stalo, a ako prípadne postupovať?? Ďakujem :)

qarta

Beth mam podobny \"problem\". Moji byv. partneri nemali problem spravit sa pri orale, ale mojmu sucasnemu to nejde. Vraj sa nedokaze pri tom tak uvolnit a aj pri byvalke mu to neslo.
1x sa urobil pri orale asi az po polroku, sme spolu cca 10 mesiacov, ale zatial to bolo len 2-3x.
Na zaciatku ma to dost prekvapilo,bavili sme sa spolu o tom, chce to vraj len trpezlivost a cas :)

AdamKrt

Tiez sa mi par krat stalo zo zaciatku, ked som dostaval prvy raz oral, ze mi to bolo miestami neprijemne. Bol to novy pocit a musel som si na neho zvyknut. Dobre je, ked sa sustredi a spolupracuje.

Opytaj sa ho, ktore miesta su citlive. Na tych mu to moze byt neprijemnejsie tak tam to skus jemnejsie, alebo naopak hrubsie a uvidis odozvu. Treba len skusat, skusat, skusat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.