Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaujima ma to

Príspevok v téme: Zaujima ma to
Uhlie

Chcel by som sa opytat na Vas nazor, lebo ma to dost zaujima. Preco vacsina zien aj ked nie su velmi pekne stale investuje peniaze do farieb na vlasy, kozmetiky a dokonca aj plastickych operacii? Naozaj pekne zeny sa daju spocitat na prstoch jednej ruky a tie su pekne bez toho vsetkeho. Tie, co sa stale machlia niecim su podla mna skor na smiech. Tak preco to robia?

zazula

M74 :D to bol krasny prispevok...samozrejme, ze tam nei je suvislost, Uhlie si len potreboval rypnut do zien...on je stary mizogyn, ukazuje sa tak vo viacerych diskusiach...
Uhlie: to rubanie dreva bolo nafuknute ako reakcia na Tvoj nafuknuty dotaz...aka otazka, taka odpoved.

M74

Medzi malovaním a pod. a staraním sa o domácnosť nie je asi priamy vzťah. Partnerka sa nemaľuje vôbec ( a ani to nepotrebuje ), ale zase ani so starostlivosťou o domácnosť to nepreháňa :-(

lulu22

súhlasím s alusinkou, vieš uhlie, vela žien dokáže stíhať vela vecí naraz..a fakt by ma zaujímalo, prečo ta trápi taká vec, prečo sa niektore ženy malujú.. ak máš priatelku, čo sa hrozne giglá a nevie sa pekne jemne upraviť, tak jej to povedz :D a nepýtaj sa tu také hlúposti. no a prečo sa teda niektoré malujeme?(ja napr.len špirálu a trošku líca, čo mi zaberiem cca 5min) aby sme sa cítili lepšie?ženskejšie? každá má na to iný dôvod. ako musím uznať, že sa mi niekedy idú až oči vyočiť napr. ked stretnem mladé dievča, čo má bezchybnú pleť a má tonu makeupu na ksichte, abo hrozne výrazné obočie..a pritom bez toho by boli krajšie.. aj tak mi vždy priateľ povedal, že najkrajšia som ráno, ked sa zobudím, taká prirodzená..ale ked sa trošku namalujem, ked ideme do spoločnosti, tak sa mnou pýši :))

alusinka

a este jedna vec... Kebyze je to tak, ako si povedal ty, ze zeny kladu vacsiu pozornost malovaniu sa, ako staraniu sa o domacnost, tak by 99% domacnosti zilo v takom chlieve, ze zachvilku by sme asi vsetci zomreli od spiny... Lebo vacsina zien, sa vie postarat o poriadok, ci je namalovana, alebo nie...
A mne sa nezda, ze by mi z tej minimetrovej ciarky z ceruzky na oku stazeli ruky, zeby som nemohla drzat metlu, alebo stat pri sporaku a varit obed...

A este jedna vec - ovladam 5 svetovych jazykov.... ;))

SalinaTyrus

uhlie fakt byt zenou je rizikovy
neohrozuje nas vyzyvave oblecenie ci makeup ale to ze sme zeny
to ze som zena bude vidno i ked si na seba natiahnem vrece :) ....

alusinka

Ja osobne sa malujem, farbim si vlasy a neviem co este.... Som od prirody strasne svetla, a ked niesom namalovana, niesom skareda, ale nepacim sa sama sebe.... a pozor: Som z Oravy!!!!
Nikto mi nikdy v zivote nepovedal, ze je to na smiech, ked si raz za tri mesiace spravim radost a kydnem si na hlavu nejaku farbu, alebo ked si raz za mesiac kupim spiralu alebo ceruzku za 2 eura a namalujem sa nou... skor naopak... mne sa to paci, a je mi jedno, ze na svete existuje jeden muz ako Uhlie a mysli si, ze som smiesna ;))

A mimochodom - chodim do prace, v upratovani a vareni som uz expert, tak nevidim dovod, preco by som si nemohla zobrat denne 3 minuty a spravit nieco pre seba...

Asi tak...

jajka001_

uhlie - poznam dievca, taky blond typ, videla som ju namalovanu aj nenamalovanu a je to tisic a jedna. rozdiel asi taky ze ci sa rano uceses alebo nie. ak ides medzi ludi potrebujes sa upravit. ja sa nemalujem, som tmavy vyrazny typ a okrem toho to neviem :)

lost

aj zeny sa holia ....

ked uz tak, u muzov by sa dalo utocit na gelovanie na vlasy podla mna :)
resp. ine veci ako farbenie a make up atd..

lost

Mastnotu zo slizov napriklad len tak neoprasi ;)
a casom by to mal metre dlhe..
a holit je BRAT a nie DAVAT na seba :)

Stur sa holil, Einstein tiez, kazdy sa holil.. ide len o to, ci sa holil (strihal) ked mal na sebe 50cm, 20cm, 5cm, alebo 0mm.... Cize kazdy s tym zabijal cas :)

A Stur mal nahodou (podla malieb) velmi symetricky upravene fuzy a aj bradu, cize.. podla mna aj tam investoval cas :)
a to nemali tolko ziletiek na vyber :D

bodkociarkaa

oprasi a ide:) Vidite L. Stur vyuzival cas na vzdelavanie na ukor holenia a kam to az dotiahol:) Takze uhlie, zajtra sa nehol a radsej sa vzdelavaj alebo upratuj, urobis si sluzbu..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaujima ma to - Fórum - ZDRAVIE.sk